Чорний еколог

18 липня 2023, 15:12
Власник сторінки
0
20

Державну екологічну службу України вже давно слушно називають розбійницьким органом.

 Нерідко було зафіксовано випадки, коли портові екологічні установи буквально грабували експортні кораблі. Щоб уникнути розростання корупції та зловживань, екологічну службу кілька разів реформували. Але, мабуть, не допомогло. Перший заступник начальника державної екологічної інспекції південного округу по Запорізькій області Олег Млінаріч попався на зловживанні своїми повноваженнями та одержанні хабарів в особливо великих розмірах. Попередній начальник екоінспекції Олександр Боровко вже траплявся на хабарі, тепер настав час нового начальства.
Це виглядає зовсім не дивним, якщо врахувати, що Млінаріч перебуває у дружніх стосунках з начальником Головного Управління Державної продуктової споживчої служби Запоріжжя Тимофієм Вагісом і веде з ним справи. Вагіс відомий тим, що ще 2021 року було звинувачено у вибиванні «данини» з фермерів за реєстрацію сільськогосподарської техніки. Раптом саме це один із пунктів звинувачення проти Млінаріча. Крім того – хабарі за видачу фітосанітарних сертифікатів та проведення планових перевірок.
Крім цього, у справі може бути замішаний голова Запорізького обласного територіального відділення антимонопольного комітету України Олександр Білий і, що особливо цікаво, колишній начальник СБУ Борис Безрукий. Якщо врахувати, що до операції із затримання та розслідування причетна саме СБУ, то можна припустити, що справа є чиєюсь прихованою помстою за старі образи.
Ще одна цікава подробиця: Олег Млінаріч, який неодноразово балотувався до Дніпропетровської міської ради, зараз офіційно вважається виконавчим директором консорціуму «Київська Русь», комерційного підприємства. На одному із дніпровських сайтів з пошуку роботи навіть можна знайти його резюме. В іншому місці його вказано як безробітний. Спостерігається, м'яко висловлюючись, конфлікт інтересів. Зрозуміло, що покаранням одного Млінаріча справа обмежуватися не повинна. Потрібно знайти та покарати всіх причетних, а також ретельно перевірити горезвісну Державну екологічну службу.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.