Соціально відповідальний бізнес

11 июля 2022, 16:05
Владелец страницы
политолог, специалист в геополитике, экономике, конфликтолог
0
7237
Соціально відповідальний бізнес

Це сьогоднішня реальність України

Сьогодні хотів би трохи аналітики про групу компаній «Західнадрасервіс», а точніше про її власника – Зіновія Козицького. Насамперед цікавим є той факт, що він повністю розвінчує міф про те що бізнес пов'язаний з видобутком енергоносіїв є суто олігархічним чи монополізованим. Своїм прикладом Козицький доводить протилежне.

Він почав видобувати газ у 2004 році, з того часу компанія «Західнадрасервіс», що належить йому, відкрила 10 родовищ і пробурила 56 свердловин. Зараз це найбільша в Західній Україні приватна компанія, яка видобула 2019 року 152 млн. кубометрів газу. І ось прогресія за 2020 рік видобуток становив 204 мільйони кубометрів, а у 2021 році збільшили видобуток приблизно до 260 мільйонів кубометрів.  Це доводить що цілеспрямованість і віра в те що ти робиш – дає результат.

Дуже раджу відвідати сайт «Західнадрасервіс»! Справжній оазис західного, прозорого підходу до ведення бізнесу! Той випадок коли є вся необхідна детальна інформація по напрямках, а не так я в більшості випадків просто красива обгортка, а інформація поверхнева. У випадку з компанією Зіновія Козицького все на дуже високому рівні, а краще зайдіть на офіційний сайт і самі все побачите.

Для себе я роблю висновок, що Зіновій Козицький, це приклад підприємця який зробив себе сам! Звичайно є також і Боже благословення, підтримка сім'ї, близьких я в цілому про характер і цілеспрямованість! Треба пишатися, що у нас є такі люди які чесно і сумлінно платять величезні податки і як я казав все робиться прозоро.  

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.