Павло Довгань – тітушковод рейдерів. Портрет Калетника в молодості

27 июня 2019, 12:50
0
208
Павло Довгань – тітушковод рейдерів. Портрет Калетника в молодості
стоп корупции

Павло Довгань – тітушковод рейдерів. Портрет Калетника в молодості

На 18 окрузі кандидатом у нардепи зареєструвався одіозний регіонал Григорій Калетник. Казкові статки, антиукраїнські політичні погляди і голосування у Раді, схеми, скандали – все це вже багато років описували ЗМІ. Інша справа – темні конячки Григорія Калетника, яких він виставив проти опонентів. Точніше, жеребчики. Одним із таких є Павло Довгань, кандидат від «Слуги народу».

Цей хлопець родом із Ладижина, проживає у Вінниці, але принципово хоче балотуватися разом із патроном. Спритний хлопець, завдяки вмінню улестити керівництво, встиг за досить короткий час стати заступником директора науково-дослідного господарства Вінницького національного аграрного університету. І вартувало це зовсім не наукових досягнень, скоріше, навпаки.

За що отримав Довгань таке визнання від Калетника?

Ладижинський коледж пишається своїми випускниками, які отримали за участь в АТО орден «За мужність», які стали призерами олімпіад та наукових конкурсів, призерами міжнародних спортивних змагань.  Павло Довгань. Тепер зрозуміло, ким виросте Павло, орієнтуючись на Калетника, Литвина, Шиньковича і решту регіоналів, які прагнуть реваншу.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: Григорій Калетник
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.