Аферисти стримують розвиток мережі ТК «Ашан» в Україні

5 июня 2018, 17:51
Економист
0
804
Аферисти стримують розвиток мережі ТК «Ашан» в Україні

Спочатку кілька слів про сам «Ашан». Французька торговельна мережа «Ашан» працює в Україні з 2008 року. За 10 років відкрила 17 торговельно-розважальних комплексів.

Весь цей час керівництво Ашану спрямовує значні зусилля на задоволення потреб в першу чергу українців та забезпечує тисячі українців робочими місцями, що сьогодні для України є актуальним як ніколи. Окрім того, компанія сплачує мільйони податків до бюджету України та бере активну участь в благодійних заходах, допомагає дитячим будинкам та багато іншого.

 

Беззаперечно такий розумний бізнес Україні потрібен і чим швидше він розвиватиметься в Україні, тим краще і для українців. Ви спитаєте, і що сьогодні заважає розвиватись Ашану?

Відповідь дуже проста – винахідливі та надмірно жадібні аферисти, які створюють значні проблеми під час будівництва нових ТК, а далі пропонують власні послуги для вирішення ними створених проблем за великі кошти, тим самим затягуючи процес будівництва. 

 

Активісти ВГР «Лівий Берег» розслідували подібну ситуацію на прикладі будівництва ТК «Ашан» на вулиці Здолбунівській, (столичний мікрорайон Позняки 4-а). Завдяки інформації від працівників компанії «Ашан» та будівельників, нам вдалося дізнатись про факт штучного стримування будівництва торгівельного комплексу.

 

Схема досить проста. Під час будівництва за змовою підрядної фірми ТОВ «Фабер Інтернешенел»  створюється рад штучних проблем, на вирішення яких звісно необхідні час та гроші. Інформація про проблемні питання доносилась до керівництва Ашану під соусом «ми не зможемо продовжувати будівництво», завдяки чому аферисти з легкістю витягували з компанії  досить великі кошти. Гроші звісно осідали в кишенях змовників, а проблеми вирішувались просто і навіть героїчно, адже не треба бути професіоналом, щоб вирішити власними силами створену проблему.

 

ВГР «Лівий Берег» з’ясував назву фірми пов’язаної з шахрайською схемою. Це ТОВ «Фабер Інтернешенел»  та пов’язана з фірмою особа Сергій Осипенко. Окрім цього, в задіяній схемі також фігурують компанія ТОВ «Рітейл сістемс» та президент Української торгової асоціації Ігорь Баленко.

 

Згаданий «Ашан» на Здолбунівській справді потрібен місцевим мешканцям, але його будівництво генеральною підрядною фірмою ТОВ «Фабер Інтернешенел» та Осипенко і відсутність в компанії відповідного досвіду та необхідного професіоналізму, приводять к ряду проблем, через які затягується саме будівництво та порушуються будівельні норми. Окрім цього компанія створює ще і штучні проблеми, заробляючи на цьому чималі кошти. 

 

Як виявилось Сергій Осипенко та Ігорь Баленко розводять «Ашан» з самого початку його історії розвитку в Україні, з 2008 року.

 

Створення аферистами штучних проблем компанії «Ашан» призводить до ряду негативних наслідків, серед яких затягування будівництва та фінансові втрати, які звісно необхідно буде повертати у вигляді піднятих цін. Такі аферисти, як Осипенко це справжні внутрішні вороги України, які заважають її розвитку та процвітанню.

 

Варто зазначити, що після перевірки активістами ТОВ «Фабер Інтернешенел»  було з’ясовано, що компанія фігурує в 5 кримінальних справах за номерами 757/12015/18-к, 757/12055/18-к, 757/12016/18-к, 757/12073/18-к, 757/10966/18-к.

 

В зазначених справах ідеться про те, що у ході досудового розслідування встановлено, що на території м. Києва діє організоване злочинне угрупування, учасники якого організували функціонування конвертаційного центру , спрямованого на мінімізацію доходів, отриманих в ході протиправних діянь: ухилення від сплати обов'язкових платежів до бюджету, зменшення податкового навантаження на вітчизняні суб'єкти господарської діяльності, проведення безтоварних фінансових операцій з використанням реквізитів фіктивних підприємств і так далі.

 

У суботу, 2 червня, група невідомих захопила приміщення та заблокувала роботу ТК «Ашан», що знаходиться в торгово-розважальному центрі «Магелан», на вулиці Академіка Глушкова, 13в.

Активісти ВГР "Лівий Берег" уважно слідкують за цими рейдерськими діями і намагатиметься зафіксувати факт причетності до них Сергія Осипенко, який має запропонувати керівництву ТК «Ашан» вирішити і цю штучно створену проблему.

 

ВГР "Лівий Берег", разом з громадськістю продовжують виступати проти подібних махінацій та звертаються до компетентних органів з проханням провести відповідні перевірки щодо зазначених махінацій компаній ТОВ «Фабер Інтернешенел», ТОВ «Рітейл сістемс» та Сергія Осипенко.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: «Ашан»
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.