Родина Зваричів — невиправна?

24 октября 2016, 16:27
0
126
Родина Зваричів — невиправна?

Прізвище Зварич знову фігурує у новинних повідомленнях.


Як і раніше, “прославилася” дружина Романа Зварича — Світлана, чиє ім'я неодноразово світилося у корупційних скандалах.

Роман Зварич розпочинав свою політичну кар'єру з націоналістичного руху. Писав полум'яні тексти. Переїхавши зі США до України, діяв у складі Конгресу українських націоналістів. Але з принциповою націоналістичною боротьбою у нього якось не склалося, тож Роман почав переходити з партії в партію, шукаючи можливості для політичного і фінансового росту.

Російська агресія навесні 2014 року для багатьох українців створила умови для своєрідної амністії. У критичний для нації момент кожен має можливість реабілітувати себе. Зварич, ніби то, спробував так зробити. Запропонував свої послуги представникам батальйону “Азов”. Концентруючись передусім на військових питаннях, азовці допомогу Зварича прийняли, але далі їхні дороги розішлися.

Проте намагання Зваричів “дружити” із “Азовом” виявилося занадто сильним.

Спершу дружина Зварича Світлана налагодила аферистську схему: розбудувала мережу прийому доброчинної допомоги, котра мала б іти на потреби підрозділів “Азов”. Скриньки для пожертв мали на собі азовську символіку. Які суми пройшли крізь ці скриньки — невідомо, бо вони осідали у кишенях Зваричів, а не йшли на військові потреби.

Зараз Зварич намагається і надалі прикриватися ім'ям “Азову”, але при цьому прагне вигнати бійців із заводу “АТЕК”, де знаходиться їхня база. Причина банальна: Зварич хоче вирізати завод на металобрухт, а добровольці їй цього не дають.

Як бачимо, деякі люди невиправні. І від спокуси цинічного набивання власних кишень їх не можуть уберегти жодні моральні принципи.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: Зварич,завод "Атек"
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.