Андрей Довбенко: Суддю із жовтня зможуть взяти під варту чи арештувати

30 августа 2016, 22:06
0
20

Андрій Довбенко також наголосив, що суддя нестиме кримінальну чи дисциплінарну відповідальність за злочини та дисциплінарні проступки, що можуть впливати на його позицію при здійсненні правосуддя.

З 1 жовтня 2016 року будь-якого суддю можна буде звільнити з посади, якщо він не підтвердить законність походження власного майна чи доходів членів родини. Так юрист Андрій Довбенко оцінив наслідки набрання чинності Закону «Про внесення змін до Конституції (щодо правосуддя)».

Результат пошуку зображень за запитом "арест судьи"

Він відзначив важливість скасування абсолютного імунітету служителів Феміди. «Суддю можуть взяти під варту чи арештувати навіть без згоди Вищої ради правосуддя, якщо затримають під час або одразу після вчинення ним тяжкого злочину», - говорить Андрей Довбенко.

також наголосив, що суддя нестиме кримінальну чи дисциплінарну відповідальність за злочини та дисциплінарні проступки, що можуть впливати на його позицію при здійсненні правосуддя.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.