Андрей Довбенко: Судова реформа зменшить залежність судів від політичних впливів

19 августа 2016, 22:31
0
39

Україна отримає нагоду оновити суддівський корпус і підвищити якість судових рішень, - наголосив спеціаліст із правознавства Андрій Довбенко

Україна отримає нагоду оновити суддівський корпус і підвищити якість судових рішень. Так спеціаліст із правознавства Андрій Довбенко прокоментував прийняття Закону «Про судоустрій та статус суддів», який набере чинності 30 вересня 2016 року.

За його словами, законом вносяться зміни щодо статусу суддів, зокрема буде підвищено вікові та професійні цензи та запроваджено конкурсний спосіб призначення. Андрей Довбенко відзначив, що закон скасовує інститут призначення судді на посаду вперше. Він наголосив на важливості реформування системи судоустрою, яка тепер складатиметься із місцевих судів, апеляційних судів, а також Верховного Суду.

«Судова реформа має радикально зменшити залежність суддів від політичних впливів. Окрім того, її впровадження стане важливим кроком щодо очищення судів від корупції. Згаданий закон, безумовно, не вирішує усіх проблем національного правосуддя, але дозволяє зробити відчутний крок, який наблизить Україну до європейських стандартів судочинства», - наголосив юрист Андрій Довбенко.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.