ОРЕСТ ФУРДИЧКО

30 января 2015, 12:26
0
1655

НАУКОВЕЦЬ ЧИ ШАХРАЙ?

Знаний фахівець у галузі економіки, доктор економічних наук, професор, академік Української академії аграрних наук, заслужений працівник сільського господарства України Орест Іванович Фурдичко розпочав свою кар'єру у лісі.

Там вперше він навчився грабувати державне майно та вдало використовувати награбоване у зухвалому процесі формування власного іміджу.

Самоканонізація стала і метою, і ціллю Фурдичко. Йому завжди було плювати на долю та життя оточуючих. Фурдичко їх просто використовував, вперто деручись на черговий щабель владної драбини.

Після закінчення свого навчання у Львівському лісотехнічному інституті, Фурдичко вдало просувався по низці посадах у системі лісового господарства Львівщини: від інженера лісових культур до генерального директора Державного лісогосподарського об'єднання "Львівліс".

На початку 90-х Фурдичко поміняв машину лісу на крісло депутата Львівської обласної ради. Потім вже за солідні гроші виторгував крісло голови Львівської обласної ради. Пізніше, обдуривши легковірних бойків казочками про гірно-райске життя, став завдяки їхньому голосуванню народним депутатом України ІІІ скликання та Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Через деякий час виборці карпатського краю побачили справжню пихатість та бездарність Фурдичко та на чергових виборах дали йому під зад.

Після ганебного вигнання "з під куполу" Фурдичко вирішив стати науковцем. Завдяки тодішньому президентові Національної академії аграрних наук, м'якої та від природи доброї людині - Михайлові Зубцю, Орест Іванович раптом став провідним науковим співробітником Інституту регіональних досліджень НАН України та керівником Науково-методичного центру розвитку гірських територій Карпат.

Згодом новостворений лісоруб-науковець купив чергове крісло першого заступника Голови Державного комітету лісового господарства України, а потім - першого заступника Міністра охорони навколишнього природного середовища по зв'язках з Верховною Радою України.

Проте, вроджена безталанність та блюзнірство знову пошуткували над Орестом і йому знову дали під зад...

В черговий раз спаплюжену постать Фурдичко довелось рятувати Михайлові Зубцю. Чи то з жалю, чи то з гумору, але останній призначив нікому не потрібного Ореста директором Інституту агроекології УААН.


Посівши у службове крісло, нікчемний науковець Фурдичко узявся за добре знайому та звичну справу - створення власного іміджу.

Використовуючи керівні повноваження та безвихідь підлеглих науковців, Фурдичко започаткував справжній фінансово-економічний шантаж у "своєму інституті". Авторство практично усіх розробок агронауковців він привласнював собі, отримуючи винагороди та овації. Непокірливих та тих, хто почав протистояти його владному шахрайству та бовдурству, Фурдичко просто звільняв.

Через деякий час на нього працювало десятки талановитих, але нажаль, фінансово залежних авторів. Під прізвищем "Фурдичко" виходить сотні наукових робіт, публікацій та книжок. Його вітають, йому вручають, його нагороджують десятками іграшкових знаків, медалей та орденів. Він, як доросла дитина тішиться та вважає себе найвидатнішою постаттю сучасності...

Повіривши у власно створену легенду, Фурдичко проголошує себе Великим Галицьким Князем, власноручно малює собі "княжий герб", тиражує книжки про свою славетну долю та знімати фільми про власну гідність...
Підвласний йому інститут та підгодоване керівництво аграрної академії надають можливість Оресту Івановичу створити потужний конвеєр дисертацій, завдяки якому статки шахрає стрімко зростають.

"Зароблені" кошти Фурдичко ретельно ховає у елітну нерухомість. Так за 120 тис. американських доларів Орестом Івановичем була придбана київська квартира № 73 у елітному будинку на вулиці Срібнокільській 20.


Потім Орест Фурдичко купляє ще одну квартиру, але вже у суперелітному, курортному районі Одеси - Аркадії - за 60 тис. американських доларів та оформлює її на нову дружину - Оксану Дребот.
Черговим придбанням Великого Князя Фурдичко стає земля біля столиці Закарпаття - Ужгорода у селі Великі лази. Там він потайки купляє земельну ділянку та оформлює її знову на дружину Оксану Дребот.

Але новоявлений шахрай-науковець усе ж таки нудьгує за політикою, у яку йому вже зась... Тому талановитий Орест приймає рішення загітувати давнього свого знайомого - Андрія Лопушанського "зайти під купол". Тим більше, що досвід у останнього вже був.


У 2006 році, працюючи у НАК «Нафтогаз України», Андрій Лопушанський вже ставав народним депутатом, пройшовши за квотою КУН до Верховної Ради України по списку блоку «Наша Україна» (№ 70).

Декларуючи свою підтримку Андрію Лопушанському Орест Фурдичко вирішує спонсорувати майбутнього політики і надає йому на передвиборчу кампанію солідні кошти.


Нам не цікаво, чи повернув Лопушанський борг Фурдичко. Цікаво, звідки Фурдичко взяв такі гроші, аби купувати політиків, нерухомість та державні нагороди?!!

Зараз в аграрній академії нове керівництво - Ярослав Гадзало. Як зясувалося, давній побратим та надійний друг Ореста Фурдичко. Колись вони спільно грабували Львівщину, а сьогодні узялися за аграрну науку?

Проте, не зважаючи ні на що, навіть на надскладний та жорсткий для України час, пан Фурдичко продовжує шикувати, плюючи не лише на українські закони, але й на банальні етичні норми...

Влітку минулого року, коли усі українці з тривогою спостерігали за подіями на сході, пан Фурдичко преспокійно відпочивав у Греції.

Звідки такі гроші, адже у довідках про доходи, які були видані йому та його дружині, мізерні для подібного відпочинку суми?!!!

Крім елітного відпочинку пан Орест ретельно підготував власну домівку на випадок можливих несанкціонованих візитів. Наприклад, учасників АТО. Але зауважимо, мова не йдеться про міську квартиру. Суперсучасну систему охорони Фурдичко терміново монтує у заміському будинку, який знаходиться у фешенебельній Феофанії (кажуть, його будинок є сусіднім з будинком покійного нині екс-президента НААН Зубця) та розкішній дачі у Києво-Святошинському районі (с. Хотів, вул. Б.Хмельницького, 92-Б).

Невже сьогодні, коли громадяни України доведені до зубожіння, а тисячі українців гинуть на сході за власну гідність, от такі фурдичкі будуть продовжувати грабувати нашу державу!!!

Невже сьогодні аграрна наука настільки згнила, наче тогорічна картопля, аби утримувати безкарно таких от лиходіїв?!!

ЧИ ВОНИ ТАМ УСІ ОДНАКОВІ?!!!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: шахрайство
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.