Як американці свободівця розкодували…

4 июля 2013, 02:00
0
279

Оповідь про заступника Голови Верховної Ради України. Є над чим поразмислити...

На перший погляд Руслан Кошулинський доволі приємний чоловік, навіть привабливий для жіночої статі, чим успішно користується – за чутками окрім дружини, «має» (у повному смислі цього слова) по декількох коханок у Львові та Києві. Та виявляється, що в минулому він був завзятим пияком та дебоширом. Навіть подейкують, що теперішній парламентар був на примусовому лікуванні від алкогольної залежності, після того як в 90-х роках був на заробітках в Росії - працював кухарем десь у Сибіру.

Після того, усі ці роки, Руслан, відмовлявся від алкоголю та серед свого оточення здобув слави непиющого, порядного, сімейного чоловіка. Окрім походеньок «наліво» - тривалий час крутив роман з Іриною Фаріон, потім начебто афішовано розірвав стосунки з нею, а тепер хто його знає – в Києві мешкають в одному готелі «Україна». Можливо і тепер заходять один до одного – «у гості». Це був маленький екскурс про походеньки.
Повернемось до нашої теми. Так ось, як розповіли очевидці, які були свідками цього неподобства – 15 червня у Львові, посеред білого дня Кошулинського, з одного із місцевих барів, у дуже п’яному виді, виводили пару кремезних чоловіків. При цьому, за столиком, який, не без чужої помочі, покинув Руслан, залишились дуже здивовані іноземці. Як з’ясувалось пізніше це були іноземці українського походження із США та Литви.
Присутні у цьому барі констатували, що така оказія із свободівцем вийшла у наслідок випитих 100 грам віскі. Воно то і не дивно з одного боку, американці звиклі до іноземного «пойла». Та якщо подивитись з іншого, до цеї ситуації – Україна, враховуючи запойність Кошулинського, на деякий час може втратити потужну одиницю опозиції.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
ТЕГИ: парламент,Кошулинський,продажність,алкоголізм,корисливість,розпутство
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.