Немиря проти вступу України в ЄС

9 июля 2013, 04:58
0
260

Останнім часом складається враження, що наша опозиція, яка весь час «у три горла» закликала Україну до вступу в ЄС, насправді не бажає цього

І коли євроінтеграційну ініціативу перетягла на себе чинна влада, українські опозиціонери почали саботувати просування України до Європи.

Для опозиції тема євроінтеграції зажди була механізмом подвійної дії. З одного боку, вона гарантувала частину електорату, який сповідує західні цінності і бажає просування України в цьому напрямку. А серед українців таких більшість. З іншого – представники опозиції мали моральну, а головне фінансову підтримку США та країн Європи. Дуже зручно.
Коли ж склалася ситуація, що влада публічно підтримала євроінтеграційний курс, виявилося, що опозиції вже немає що пропонувати своїм виборцям. І поки влада не встигла налагодити близькі стосунки з європейськими політиками, представники «Батьківщини» намагаються зберегти власне обличчя в Європі і продовжують розповідати про свою активну роботу.
Насправді ж цю роботу ми всі добре бачимо впродовж останніх півроку. Систематичне блокування трьома опозиційними партіями трибуни парламенту не дозволили Україні прийняти закони, яких вимагає від нас та сама Європа. І все це зроблено руками опозиції, яка готова на все заради ексклюзивності у спілкуванні з іноземними політиками.
Так, народний депутат Григорій Немиря зустрічається з керівниками впливових європейських партій. Він багато розповідає про необхідність звільнення Тимошенко, про проблеми України у виборчій та судовій системах, про те, що вирішення усіх цих проблем затягує Банкова. При цьому, у нього не забракло совісті сказати, що опозиція оголосила 3 липня «євроінтеграційним днем» у Верховній Раді. Оголосити – оголосила. Однак і до цього часу відмовляється голосувати за закони, необхідні для підписання асоціації з ЄС.
Схоже, що іноземні політики продовжують вірити казкам Немирі. І в нього ще є шанс залишатися «на плаву». Однак, якщо восени Україна підпише договір про асоціацією з ЄС, то Немиря ризикує залишитися без своєї роботи основного євроінтегратора. Країна і без нього досягне своєї мети. То ж чи хоче пан Немиря європейського майбутнього для України? Це велике питання, адже для цього власні амбіції і статки є найбільшим пріоритетом. До чого ж тут Україна?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
ТЕГИ: європарламент,опозиція,угода про асоціацію,Євросоюз,Немиря,саботаж блокування трибуни неприйняття законів
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.