Агентство США (USAID)

10 июля 2013, 17:04
0
174

Агентство США з міжнародного розвитку започаткувало нову програму щодо нібито розробки та реалізації заходів з реформування української влади та парламенту

Держдепартамент США все ніяк не може змиритись з нинішньою українською владою. Не можуть зрозуміти та прийняти те, що «помаранчева революція», на яку було викинуто стільки грошей, зазнала стрімкого краху. Але ж зелених в дядька Сема ще багато, то ж можна і далі витрачати.

Тож не дивно, що Агентство США з міжнародного розвитку (як в народі кажуть - USAID) започаткувало нову програму щодо нібито розробки та реалізації заходів з реформування української влади та парламенту. Звучить красиво, однак за такою привабливою ширмою прихвана реальна мета – повалення нинішньої влади. При чому будь-яким способом. От і знайшли американські друзі реалізатора гранту, який по всіх закутках кричить про революцію. Мається на увазі Єгор Соболєв. А він точно знає, як правильно «реалізувати» грант, то в машину, то в земельну ділянку, та й фірми вже є підготовлені, через яких можна кошти повиводити. А людей на акції можна і безкоштовно через соціальні мережі зібрати. Все одно знайдуться дурні, які безкоштовно, за «велику ідею», або від «нічого робити» вийдуть погорланити на декілька годин під КМДА.

Може через це відоме вже в певних кругах марнотратство Соболєва USAID також вирішив заручитись підтримкою «ОПОРИ», і «Лабораторії законодавчих ініціатив». Хоча…ці структури теж є досить відомими вмільцями загубити певний процент…так, випадково. Їсти ж хочеться усім.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.