Виганяють з партії Свобода не за те що «береш», а за те що «зловили»

12 июля 2013, 16:16
0
222

5 липня 2013 року працівниками УДСБЕЗ ГУ МВСУ у Львівській обл., за вимагання хабара в розмірі 800 дол. США затримано, на той час ще «свободівця», секретаря Рава-Руської міської ради Любомира Кашубу

Так, 5 липня 2013 року працівниками УДСБЕЗ ГУ МВСУ у Львівській області, за вимагання хабара в розмірі 800 доларів США, за «послугу» сприяння у виділенні земельної ділянки для проведення індивідуального житлового будівництва, затримано, на той час ще «свободівця», секретаря Рава-Руської міської ради Любомира Кашубу.

У зв’язку з чим, цього ж дня, Кашубу, рішенням політради партії було виключено із лав Свободи і позбавлено депутатського мандата.

Така сумна історія вийшла з Любомиром по принципам – «береш мало – ловлять», «береш багато – працюєш на розвиток регіону».

За останньою схемою працюють Львівські міська та обласна ради. І контролюється «вирішення питань» не «секретарями», а свободівськими народними депутатами, які начебто приїздять на Львівщину для «роботи в округах».

Та і тут не все гаразд – було б цих депутатів менше! А то і Ігор Кривецький хоче зробити приємне колишнім «колегам по цеху» – подейкують, що у лихі 90-ті був учасником ОЗУ «Колі Рокеро», де називався «Пупс» і на даний час підтримує «братерські» відносини з особами кримінального середовища, зокрема, з кримінальним авторитетом на прізвисько «Морда» - Дідухом Володимиром Степановичем, а із його сином Максимом і взагалі спільний бізнес має.

І Ірина Сех своїх «п’ять копійок» хоче вставить, яка теж не нехтує «кришуванням» бізнесових організацій.

Не позаздриш тільки Петі Колодію, бо йому, як голові Львівської облради вказівки надходять наввипередки від обох.

Ну і звісно, що пріоритетом користується Ігорко, оскільки Петя теж із «їх кагорти» - належав до банди кримінального авторитета «Завіні» - Ореста Завінського (вбитий на початку 1990-х р.р.) і мав назвисько «Лімон».

Начебто все і чисто, але я б на місті правозахисних органів перевірив законність діяльності вказаних установ, на предмет хто, як і коли отримував земельні ділянки, дозволи на будівництво, ліцензії, вигравав тендери.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.