Депутати - «бєспрєдєльщікі» або як опозиція готується до виборів

14 июля 2013, 22:00
0
242

Події біля будівлі Святошинського райуправління міліції дуже наглядно продемонстрували навіщо представники «УДАРу» та ВО «Свобода» рвуться до влади

Лідерам об’єднаної опозиції пролунав черговий дзвінок щодо переважання особистих бізнес – інтересів їх депутатів перед будь – якими партійними лініями чи опозиційними ідеями.Останні події біля будівлі Святошинського райуправління міліції дуже наглядно продемонстрували навіщо представники «УДАРу» та ВО «Свобода» рвуться до влади.Витративши купу грошей на свої виборчі кампанії «ударівець» Артур Палатний та його менш «проворний» товариш депутат Київради О.Ліщенко (фактичний власник ринку «Шлях», якого пов’язують з багатьма злочинами 90-х років, добрий товариш Яреми) вирішили, що інвестиції мають виправдовуватись. Тому, «народні обранці», зважаючи на наявний у них «кримінальний» досвід  вирішили випробувати ново отримані депутатські можливості Палатного для того, щоб отримати контроль над деякими ринками м. Києва (думаю, всі пам’ятають скандальне захоплення Лук’янівського ринку).До речі, Ліщенко спільно зі своїм товаришем Яремою володіють близько 56 тис. МАФів в Києві. А це величезний дохід, за оцінками деяких фахівців – до 20 млн. дол. на місяць!

На фото: «гроза» 90-х: зліва – Салоїд, справа - ЛіщенкоНапередодні ж відбулася друга дія п’єси за режисурою Артура Палатного та компанії – встановлення «нового порядку» на святошинському ринку «Шлях».
Спочатку «політичні бізнесмени» спробували заробити «по простому» - втричі піднявши орендну плату для підприємців (і на ринку, і для «стихійників» біля ринку).Коли такий варіант не пройшов, Палатний з Ліщенком, як справжні комбінатори, вигадали новий план по власному збагаченню та забезпеченню фінансової підтримки опозиції на виборах 2015 року.
Провівши «підготовчу» роботу, а саме підбурюючи протягом останніх тижнів місцевих мешканців та підприємців не виконувати законні вимоги міліціонерів щодо припинення стихійної торгівлі на території ринку та навколо нього, «комбінатори» перейшли до «рішучого удару» - організації штурму Святошинської міліції. До речі, основна ідея заходу належить двом іншим близьким товаришам наших героїв – Москалю та Луценку, як «спеціалістам» актів прямої дії.
Ідея досить проста – перевернути все з ніг на голову, правих зробити винними, а істина загубиться у купі метушні, що виникне завдяки розігрітому попередніми провокаціями натовпі.
Цинізм того, що відбулося просто вражає – задля утримання у своїх руках прибуткового бізнесу, представник партії «УДАР», заручившись підтримкою своїх політичних соратників з ВО «Свобода» (всі думаю знають, що безкоштовно ці «справжні українці» нічого не роблять), зробив заручниками конфлікту цілий підрозділ міліції! Розраховують Палатний з Ліщенком ймовірно на те, що, створивши такий галас навколо міліції та ринку, їх просто побояться чіпати, незалежно від того, наскільки дії адміністрації і власників ринку будуть законним.
Звичайно ж такі дрібниці, як кар’єра співробітників МВС, загроза їхній репутації та здоров’ю, Палатного з Ліщенком мало цікавлять.
Не дивно, що й момент для остаточної «операції» обрали саме зараз, коли громадська думка завдяки Врадіївським подіям може бути легко скерованою проти міліціонерів. Насправді, жахає думка про те, що зазначені народні обранці представляють опозицію, яка нібито виступає проти «злочинної влади», свавілля правоохоронців та чиновників. Що ж буде, якщо такі «борці» за законність як Палатний і Ліщенко прийдуть до влади?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.