Провокація чи кримінальна революція?

15 июля 2013, 18:25
0
119

З того часу, як опозиція підхопила протестні настрої спільноти з подій у Врадіївці, здебільшого для заробляння PR-поінтів та розкрутки місцевих лідерів партійних осередків, протестна думка набула дещо

З того часу, як опозиція підхопила протестні настрої спільноти з подій у Врадіївці, здебільшого для заробляння PR-поінтів та розкрутки місцевих лідерів партійних осередків, протестна думка набула дещо іншої складової та пережила певні трансформації завдяки окремим вузькокорпоративним мотивам.

Організована хода протесту до столиці поступово переросла у протестні акції під будівлями регіональних управлінь міліції, «Батьківщина» в Черкасах  взірвалася закликами по звільненню Міністра МВС та приєдналась до ходи в напрямку Майдана Незалежності. Та чим завинили інкасатор, якого 12 липня було застрелено у Миколаєві, 15 липня, аналогічна ситуація в Дніпропетровську, масові акції та провокації силових структур у регіонах, у Києві штурм Святошинського районного управління міліції. Невже передвиборна компанія стільки коштує, та чи коштує людських життів. Чи споконвічна ненависть до правозахисників з боку бандитських угруповань, які найчастіше фінансують чи навпаки прикриваються політичними лейбами, все ж таки проявилась у масових провокаціях.


Чому бандити затівають революцію? П’ятничні події, які розгорнулись біля Святошинського райуправління,показали, що своєчасність та швидкість появи деяких представників політичних сил під час конфлікту, що розгорівся з правоохоронцями, є взірцевою для багатьох підрозділів швидкого реагування.  За активної участі членів «Коаліції учасників помаранчевої революції», партій «УДАР» та «Свобода» із акції протесту на очах організувався повномасштабний мітинг.

Звісно, депутати теж люди і теж відпрацьовують свій хліб. З тією тільки різницею, що депутатський хліб у даному випадку виробляється не в хлібо-булочних, а в закришованих позафракційним депутатом Київради Олександром Ліщенком ринках і МАФах. Доречі Ліщенко відомий своїми судимостями за злочинну діяльність в ОЗУ «Прища» та ліпший друг заступника голови парламентської фракції «УДАР» Артура Палатного. Саме проти малих архітектурних форм вже понад рік не покладаючи рук бореться Київрада. На що ще руки не поклала – з тим і бореться. Потрібно ж за щось проводити наступні виборчі компанії, і з чого як не з місячного прибутку Ліщенка, який піднімаєна столичних МАФах20 млн. дол. США?

Досить прагматичний підхід до вирішення ситуації, в дусі бандитських 90-х. Провокація під райуправлінням, в театральному виконанні активістки «помаранчевої Коаліції» Ірини Бондар, - найефективніший шлях до замилювання зору «борців» та суспільної думки. Відбілюючи світле ім’я Ліщенка, Бондар зімітувала власне побиття співробітниками МВС. Встала між протестувальником та міліціонером, при чому спиною до останнього, і поступово наближувалась до нього, коли відчула задньою частиною тіла, що досягла бажаної відстані скривилась неначе в агонії, полаялась нецензурними словами, звинуватила правоохоронця взастосуванні фізичної сили до невинних громадян і втікла знімати побої. З чого знімала невідомо, проте галасу накоїла досить для компрометації дій правоохоронців. І звісно, як результат – заклики до звільнення керівників, винних, причетних, аби лиш не згадували, що діяльність на підконтрольних Ліщенку ринках велась без будь-яких законних підстав та жодних дозвільних документів на торгівлю.

Поняття «стихійної торгівлі» виявляється тотожнім «контрольованому бізнесу», при чому контрольованого як бандитськими угрупованнями, з якими досі водить дружбу Ліщенко, так і політичними силами, які не задарма зав’язали провокації на Святошино. 

Невже на проведення передвиборчої компанії потребує такої фінансової підтримки? У чому повинні убиті інкасатори в Дніпропетровську.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.