Проплачені акції у Києві

16 июля 2013, 18:38
0
146

Представники «лівого» фронту теж мріють про піар та винагороду за організацію протесту з того чи іншого питання, або за його припинення

Столицею продовжується котитись хвиля проплачених анти-міліційних акцій. При цьому приводи для таких протестів використовуються абсолютно всі. Від т.зв. «перевертнів у пагонах», які все ж таки є проблемою, до святкування давнього українського свята «День взяття Бастилії», що і мало місце 14 липня під стінами МВС України.

Традиційно, мешканці столиці звикли бачити протестні акції під прапорами ВО «Свобода» чи інших опозиціонерів. Як виявилось, представники «лівого» фронту теж мріють про піар та винагороду за організацію протесту з того чи іншого питання, або за його припинення.

Не є секретом, що таку методику збагачення використовують дуже ефективно. Створюєш якусь «мега-незалежну», «гіпер-революційну», «архі-чесну» структуру. Називаєш її якимось гучним словосполученням, головне щоб у назві майоріло слово на кшталт «асамблея», «комітет», «воля» чи «трудящий клас» - залежно від політичного вектору. Потім додаєш до назви «всеукраїнська» або «міжконтинентальна» - як кому дозволяють амбіції. І, нарешті, головне – шукаєш десятка півтора-два необтяжених інтелектом «гопників», яким можна відформатувати мозок псевдо політичними ідеями.

Все, тепер можна виходити в люди. Одні тобі платять за те, що ти наганяєш шавок-крикунів для якоїсь акції, інші платять за те, щоб ти цих же шавок відправив додому. Гроші поступово пливуть до кишень, рейтинг, а головне, ціна за послуги збільшується.

З цього, до речі, починали не тільки такі структурки як то «Чорний комітет», «Автономна спілка трудящих», а й відома «Свобода». Хто може згади – хай згадає, хто ні – Google допоможе.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.