Провокація чи кримінальна революція? (частина 2)

17 июля 2013, 12:07
0
171

Причетність політичних сил до організації мітингу, організованого 12 липня, свідчить про прямий зв'язок з комерційною діяльністю депутата Київради Олександра Ліщенко

Події, які розгорнулись біля Святошинського районного управління, набули значного розголосу у медіа-просторі. Причетність політичних сил до організації мітингу, організованого 12 липня, свідчить про прямий зв'язок з комерційною діяльністю депутата Київради Олександра Ліщенко, яка межує з його кримінальним минулим.

Ліщенко, (серед кримінального «Ліча»)відомий своєю причетністю до кримінального середовища та прямими зв’язками з ОЗУ «Прища», судимостями та кришуванням столичних МАФів та ринків. Окрім цього, широкого розголосу набули його добросусідські та взаємовигідні відносини з свободівцями та УДАРівцями, які перетворили протестну акцію на мітинг та повноцінну сутичку із правоохоронцями. Доречі, сам протест базарних підприємців викликаний не стільки діями міліції, скільки неймовірними цінами, які «Ліча» встановив за право працювати на ринку «Шлях», але кого це сьогодні цікавить!

Тепер, свою ефективність показала замовлена тим же Ліщенком провокація під райуправлінням, в театральному виконанні активістки «Свободи» Ірини Бондар. Дівчина, мабуть достатньо фінансово мотивована, зімітувала власне побиття співробітниками МВС, при чому, це вже не перший випадок такої імітації. Ірина давно практикує цей трюк в своїй активістській практиці. Неабияк складно їй було заявити про травму між дев’ятим та десятим ребрами, отримати заслужену винагороду, дати безглуздий коментар з приводу перевищення повноважень міліціонером, який став жертвою її безглуздя, і нівелюватись приводом «зняття побоїв». Щодо останнього, то Ірина давно має «спеціально навчених» і проплачених лікарів, що знаються на травмах пані Бондар, які вона зазвичай отримує у битві за купюри з портретами американських президентів.

Тактика діяльності проста, встає Іра між протестувальником та міліціонером, при чому спиною до останнього, і поступово наближується до нього, коли відчуває задньою частиною тіла, що досягла бажаної відстані кривиться, лається,звинувачує правоохоронця в застосуванні фізичної сили і в коментарях заявляє, що вона активістка «коаліції учасників померанчової революції». Саме «КУПР» проплатив Каплієнку таку авантюру, а Бондар від цього заплатили небагато грошей, але їй пообіцяли, що покажуть по телевізору. Недалека Іра певне досі не розуміє, що її участь дуже не сподобається голові київської організації «Свободи» Андрію Іллєнку.

Справа в тому, що члени партії «Свобода» не мають права самі без вказівки проводити провокації, тому Бондар очікує досить неприємна розмова та вірогідно прощання з активістською діяльністю.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.