Євгенія Тимошенко дає вказівки французькому послу

19 июля 2013, 13:00
0
211

Євгенія Тимошенко перейняла найгірші «навички» її комунікації своєї матері, які останнім часом і демонструє громадськості під час зустрічей та інтерв’ю

Правду кажуть, що спадковість – сильна штука!

Багато хто вже помітив разючу схожість «малої» Тимошенко зі своєю матір’ю. Справа, звісно ж, не стільки у зовнішньому вигляді, скільки у рисах характеру та манері поведінки.

Маючи перед очами приклад хамської, агресивної, часто просто неадекватної моделі спілкування «старшої», Євгенія Тимошенко перейняла найгірші «навички» її комунікації, які останнім часом і демонструє громадськості під час зустрічей та інтерв’ю.

Нажаль слід відмітити, що ця психологічна «хвороба» досить стрімко прогресує. Якщо раніше Є.Тимошенко вважала за можливе дозволяти собі таке спілкування (як мама вчила!) виключно по відношенню до вітчизняного «політичного бидла», то тепер, відчувши впевненість і «піднесеність», підкріплену матусиними мільярдами, Женя зовсім втрачає землю під ногами, вирішивши диктувати власні умови навіть  іноземним представникам (бідні лікарі «Шаріте» не рахуються – вони вже давно не раді гонорарам від Тимошенко).

Чомусь Тимошенко-молодша вирішила, що вже має таку саму вагу на міжнародній арені, як і її «прототип», що дозволяє диктувати свою «волю», в т.ч. іноземним дипломатам.

Останнім «каток» від малої Тимошенко відчув на собі посол Франції Ален Ремі.

Мабуть, він неабияк здивувався, отримавши «чіткі» вказівки юної «панянки» щодо негайного тиску на «Банкову» та тиражування французьким МЗС критичних заяв на адресу України та її влади.

Можливо Жужа зовсім вірно зрозуміла про об’єкт розмови та формат спілкування, але факт є фактом. Тепер бідному Амері довго доведеться згладжувати у посольстві Франції наслідки Женіних вказівок!  

Цікаво, як же далі піде перевтілення «гидко каченяти» на ще гидкішого політика, якого так прагнуть «ліпити» з Жені ті, хто зараз не у «пулі» нинішнього керманича – Яценюка.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.