Завдання номер один –Тимошенко у Німеччину! Або, що робити Яценюку?

22 июля 2013, 19:58
0
185

Хвора, ув’язнена Юля не перестає з ентузіазмом, в режимі онлайн, координувати діяльність «Батьківщини», направляючи на «шлях істинний» партійну «верхівку»

Сучасність нашого буття напевне відобразиться в історії України, як період опозиційного ренесансу. Вражаюча боротьба «справедливості», «правди», «порядності» та «моральності» з антиподами, апріорі не може бути забутою нащадками, які повинні знати поіменно «героїв» свого часу. Героїв, які незважаючи ні на що, продовжують «рятувати» Батьківщину від «владних катувань».

Яскравий приклад тому є непоборне прагнення сучасного «опозиційного натхненника» Юлії Тимошенко зробити особистий «вагомий внесок» у розбудову української держави. Хвора, ув’язнена Юля не перестає з ентузіазмом, в режимі онлайн, координувати діяльність «Батьківщини», направляючи на «шлях істинний» партійну «верхівку».

Один за одним опозиційні «ватажки» бігають «на ковдру» до апартаментів Тимошенко, яка безперервно роздає свої вказівки щодо методів подальшої «боротьби з режимом».

Донька Юлії Володимирівни - Євгенія, також бере активну участь в цьому процесі, виступаючи в ролі ретранслятора між мамою та її «намісниками» на волі. 

Черговий «меседж із заслання» Євгенія Тимошенко довела особисто «виконуючому обов’язки» опозиційного лідера Арсенію Яценюку. У повідомленні, Юлією Володимирівною визначено три основних напрямки діяльності для Яценюка: боротьба за її виїзд у Німеччину, організація утопічних протестних акцій, пов’язаних з довиборами у Верховну Раду та не виборами Київради і, по можливості, ініціювання позачергових парламентських сесій.

Але основним і найважливішим завданням є вивіз пані Тимошенко за кордон, оскільки інші завдання все одно безрезультатні і ні на що суттєво не впливають, а на чужині все ж таки можна і «крила розправити» та сил й засобів набратися для організації проведення в Україні чергового безглуздого «опозиційного шоу».

Найближчий «соратник» Юлії Сергій Власенко майже впевнений, що його підопічна покине Україну до 1 жовтня цього року.

Мабуть, Власенка «заділо за живе», коли пані Тимошенко довірила свою передислокацію Арсенію Яценюку, в якому потрохи «рульові» «Батьківщини» починають розчаровуватися.

З цього приводу, Власенко випитував у заступника голови фракції «Батьківщина» тезки Пашинського про настрої партійного активу відносно Яценюка та його методів управління. Майстри «підводних течій» зійшлися в одному – як тільки Тимошенко облаштується за кодоном, Арсеній Петрович почне втрачати, до того часу непохитний, авторитет серед шановних з «опозиційного підпілля», оскільки більшість з них мріятимуть про «аудієнцію» з «покровителем борців» Юлією Володимирівною.

Чи буде пан Яценюк активно сприяти найскорішому перевезенню його «соратниці» у Німеччину, що автоматично робить його другорядною фігурою у вітчизняному опозиційному русі?

Хоча і без Арсенія Петровича вистачить у опозиції «фахівців з логістики» та прохачів. Навіть минулий українець, а нині вашингтонський представник найвпливовішої релігійної течії в США Михайло Жовнір, який очолює християн-баптистів «Українці» і при американському сенаті займається зв’язками з Україною, тобто відіграє ключову роль в україно-американських відношеннях, теж сердечно опікується долею нашої Юлії.

Тільки-но Михайло прибув в Україну, одразу встиг «обговорити опозиційні будні» безпосередньо з «очевидцем» Олександром Турчиновим, який теж висловив сподівання про від’їзд Тимошенко до початку жовтня та «поплакався» іноземцю про тяжку долю сучасних «борців» за демократичний розвиток України, акцентувавши на суттєвому зниженню підтримки з боку керівництва США. Турчинов вважає, що поступово згасає американський пресинг на Банкову через ув’язнення «ватажка повстанців» Юлії Тимошенко.

На захист порядності американського народу, баптист Михайло зазначив, що після призначення в серпні цього року ДжеффріПайєтта Послом США в Україні, Білий Дім більше уваги приділятиме українському суспільству.

Пророкування Жовніра склало позитивне враження на пана Турчинова, дало надію на «світле» майбутнє, надихнуло «бувалого опозиціонера» на продовження боротьби та спонукало пообіцяти «славному віснику» й лобісту інтересів антивладних українських сил видачу гонорару за плідну співпрацю.   

Мабіть,взрівши прибутковість від такої співпраці, Михайло Жовнір швидко«намилився» їхатиу Дніпропетровськ щоб відвідати рідних Юлії Тимошенко ЛюдмилуТєлєлгіну та Антоніну Альяхіну та розказати про актуальність питання щодо «Юліїної трагедії» серед урядовців США.

Тому, Юлія Володимирівна та її «соратники» можуть не хвилюватися за своє майбутнє, оскільки Дядько Сем «тримає руку на пульсі» щодо політичної ситуації в Україні, а посередники вже приготували кишені для майбутніх щедрих гонорарів.

Чи реалізуються сподівання опозиційних лідерів стосовно Тимошенко? Яких чекати кадрових ротацій в «Батьківщині», в разі вивозу Юлії Володимирівні у Німеччину? Чи змусить ймовірна фактична свобода Тимошенко переглянути політично-табірну приналежність Арсенія Яценюка?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.