Клаус Хофф: Європа втратила інтерес до Юрія Луценка

23 июля 2013, 14:11
0
197

Правозахисник Клаус Хофф публічно заявив, що Юрій Луценко, після звільнення з Менської колонії, розпочав активну політичну діяльність, через що він перестав бути об’єктом зацікавленості для ЄС

Європа використовує надзвичайно сприятливі умови, пов’язані з прагненням України укласти угоду про асоціацію та зону вільної торгівлі для проведення політики подвійних стандартів. Показовим у цьому плані є прагнення ЄС вплинути на справи Юрія Луценка та Юлії Тимошенко. Але тепер, Європа втратила інтерес до Луценка, оскільки він вже на волі.

Так, куратор правозахисної організації «Рух Солідарності» бельгійський правозахисник Клаус Хофф публічно заявив, що колишній керівник МВС Україні Юрій Луценко, після звільнення з Менської колонії, розпочав активну політичну діяльність, через що він перестав бути об’єктом зацікавленості для політичних груп ЄС. Він також зазначив, що інтерес до Юрія Луценка був обумовлений тим, що для багатьох політиків країн ЄС, його ім’я асоціювалось з поняттям «в’язень совісті». Зараз же, коли Юрій Луценко перебуває на волі і має можливість вільно висловлювати свою точку зору, цей персонаж перестав цікавити іноземців, а особливо німців. Останні мабуть досі пам’ятають п’яний дебош, який влаштував тоді ще міністр Луценко в аеропорту.

Але тепер очевидно, що Європа використовує Луценка і Тимошенко виключно для штучного затягування процесу євроінтеграції України. Ось чому вільний Луценко вже нікому не цікавий, адже його персоною тепер шантажувати офіційний Київ складно.

Виходить, що українська влада як ніколи сьогодні близька до зближення з Європейським Союзом і робить все для того, щоб використати цей історичний шанс. Справа Юрія Луценка для теперішньої влади стала свого роду тестом на зрілість демократичних засад управління політико-правовим та соціально-економічним процесом. Це вказує на те, що владний український істеблішмент поставив інтереси євроінтеграційної перспективи України вище за будь-які інтереси, чого не можна сказати про певні політичні кола в Європі.

Приклад з Луценком є промовистим свідченням того, що у Європі є безліч власних проблем, у т.ч. подвійні стандарти, які шановні європейські політики застосовують до України.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.