С.Пашинський і К.Лебедева – палка любов чи партійний розрахунок?

24 июля 2013, 14:08
0
160

Серед VIP - політиків, кохання оточуючих здобувається за цінні подарунки, у випадку Пашинського та його «музи» Лебедевої, – за п’ятий айфон

Чи то погодні аномалії, чи якісь інші явища неприродного характеру зривають дах нашим депутатам, але цього разу «мартівські коти» з «Батьківщини» на чолі з заступником голови фракції С.Пашинським вирішили не по сезону ощасливити своїх однопартійок.

Як водиться серед VIP - політиків, кохання оточуючих здобувається за цінні подарунки, у випадку Пашинського та його «музи» Лебедевої, – за п’ятий айфон вартістю понад тисячу доларів.

Вже досить довго однопартійці пошепки сперечалися чи не поєднує часом Катерину Лебедеву та Сергія Пашинського певний позаслужбовий зв’язок. Відповідь не забарилася!

Звичайно, Пашинський як чесний та принциповий сім’янин може пояснити дружині, що намагався придбати внутрифракційну «тушку» (всередині «Батьківщини» теж йде серйозна боротьба груп впливу), але, нажаль, багато у кого виникнуть сумніви, для яких саме голосувань він мав би її використовувати.

Дивує, що С.Пашинський – досвідчений політик та інтриган зі стажем, не подумав про наслідки свого привселюдного вчинку.

Сумнівно, щоб родинна зрада, ще й виставлена «на гора», додала підтримки виборців всій політичній силі в цілому. Логіка виборців в даному випадку проста – якщо ви, керівники опозиції, не тримаєте обіцянок, даних своїй власній сім’ї, то про яку вірність інтересам своїх виборців взагалі може йти мова!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.