«Свободівець» Шевченко узгодив у Тягнибока заходи проти Новинського

29 июля 2013, 16:19
0
222

Нардеп О.Шевченко вирішив заробити на найбагатшому депутаті парламенту В.Новинському шляхом банального «тролінгу»

Не сидиться нардепам від «Свободи» на відпочинку в курортних містах України. Тільки й думають, що б його такого зробити, аби «пропіаритись» й нашкодити своїм опонентам.

Так і наш сьогоднішній герой «свободівець», народний депутат Олександр Шевченко вирішив засвітитись перед своїм керівництвом та показати свою користь. Черговою жертвою О.Шевченко обрав собі новообраного народного депутата України у 224-му одномандатному виборчому окрузі м. Севастополя Вадима Новинського.

Чим не вгодив Новинський горе-свободівцю достеменно невідомо, але серед оточення Шевченка ходять слухи, що останній вирішив просто заробити на найбагатшому депутаті парламенту шляхом банального «тролінгу». Заробіток же полягає в тому, що О.Шевченко всіма допустимими й недопустимими методами опротестовуватиме обрання В.Новинського нардепом, поки останньому врешті не набридне й він запропонує опозиціонеру «кеш» за припинення його набридлої активності.

Проте, не все так просто. Не вийшло з першого разу у Олександра Шевченка позбавити мандату Вадима Новинського. Не пішов Вищий Адміністративний суд України на поводу у Шевченка й відхилив його заяву щодо позбавлення Новинського депутатства.

Та жадібність – велика річ. Від безвихідності О.Шевченко звернувся за допомогою до Олега Тягнибока, який, у разі успішної «дойки» Новинського, повинен отримати свій «відсоток». Тягнибок, в свою чергу, пообіцяв допомогти Шевченку у лобіюванні скарги до Вищої Ради Юстиції України щодо нібито неправомірного рішення Вищого Адмінсуду у справі О.Шевченка проти Новинського. Але й цього для «свободівців» замало, тому подумують вони також приплести на заможного депутата ще й Генеральну прокуратуру, яка повинна прогнозовано «показати свою заангажованість і стати на бік багатія».

Чим завинив Новинський перед «Свободою» - не зрозуміло. Але те, що «Свобода» все більше нагадує рекетирське злочинне угрупування, які «доїли» успішних бізнесменів у лихі 90-ті, є вже не прихованим фактом!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.