Любарець заборонив забороняти

2 августа 2013, 15:12
0
166

Один з ініціаторів "Врадіївської ходи" зустрівся з журналістами...

Сьогоднішня прес-конференція організатора врадіївської ходи Василя Любарця явно продемонструвала, з якими намірами він повернувся в Україну – ігнорувати вимоги українського законодавства і підбурювати до цього українців. За майже 10 років в журналістиці не пригадую зухвальства навіть подібного до того, яке Любарець демонстрував сьогодні в УНІАНі.

Лишень уявіть. На прохання журналістів він показав два паспорта: громадянина США і України. Підтвердив, що обидва належать йому. На що журналісти натякнули, що подвійне громадянство в нашій країні заборонено. Думаєте, це його якось зачепило? Жодним чином. Навпаки, Любарець одразу спокійно і зверхньо відповів: «Хай забороняють!». Іншими словами: «Чхати я хотів на українські закони! Я громадянин вільної Америки і буду тут робити все, що мені заманеться!».

Обуренню журналістів в залі не було меж. Однак, якщо проаналізувати дії США в Іраці, Лівії, Тунісі та інших країнах, де американці в останні роки організовували бунти «за свободу», все стає зрозумілим. Свобода, яку Любарець як громадянин США хоче принести в Україну, - це анархія. Він підбурює людей не виконувати вимоги закону і рішення судів, але маскує це під соусом боротьби за законні права та свободи. «Кожна людина повинна мати стільки паспортів, скільки вона вважає за потрібне», - ця і подібні заяви Любарця змушують замислитись про наявність в нього навіть здорового глузду.

Хтось з українців мабуть почав вже сприймати Любарця як героя, американського Робіна Гуда або Чіпа чи Дейла, які жертвуючи своїм життям, рятуючи тих, хто опинився в біді. Однак чи можна назвати героєм людину, яку охороняє американський закон, і яка приїхали в Україну наводити безлад? Чи можна колишнього офіцера Збройних Сил України майора Василя Любарця вважати героєм, коли він закликає до непокори закону? Як колишній офіцер він добре розуміє, що таке невиконання статуту і до чого це призводить. В армії навіть невиконання вказівки начальника може потягнути за собою гауптвахту.

Однак є ще важливіше питання, бо воно стосуються українців. Чи розуміють громадяни Українці, які примкнули до Любарця, в що вони вляпалися? Любарець в будь яку хвилину може звернутися до посольства США за захистом і залишить Україну. США «відмажуть» його від будь якого законного покарання в нашій країні. І він і надалі спокійно зароблятиме мільйони доларів в Америці, про що він також спокійно заявив на прес-конференції.

Його ж спільники-українці, які разом з ним закликали до безладів і непокори, залишаться фейс-ту-фейс з українським правосуддям. І справа вже не в тому, на скільки наше правосуддя є справедливим. А в тому, що вони дійсно порушували закон. Нехай навіть і будучи введеними в оману Любарцем.

Колишній офіцер Збройних Сил України - майор, громадянин США і України одночасно, президент американської комерційної фірми «Карпатія», доларовий мільйонер, один із засновників секти мормонів в Україні – все це, як сьогодні виявилося, вмістилося під ім’ям Василь Любарець. Такому списку регалій позавидував би ще один славнозвісний колишній майор – Мельниченко. І щось мені підказує, що спільне в них не лише військове звання…
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.