Нардепи ВО «Свобода» планують вимагати вдруге хабарі за Закон про векселі

5 августа 2013, 15:51
0
252

Голосування у парламенті представниками ВО «Свобода» проходить виключно за «нал»

Жадібністю нардепів від псевдо-опозиційної фракції ВО «Свобода» вже нікого не здивуєш. Голосування у парламенті представниками саме цієї політичної сили проходить виключно за «нал». Варто тільки згадати голосування «свободівців» 20 червня 2013 року за «офшорний» законопроект, коли ВО «Свобода», єдина опозиційна фракція, у повному складі проголосувала за цей закон.

Ходять навіть чутки, що кожен «свободівець» отримав за голосування по 100 тисяч «вічно зелених». Але, як виявилось, гроші у «свободівців» закінчуються надто швидко, тож і вирішили рекетири зі «Свободи» скосити ще «бабла» з представників парламентської більшості.

Чергова «заявка на кеш» полягатиме у блокуванні сесії Верховної Ради під гаслами скасування Закону України «Про обіг векселів в Україні». Першим про блокування у вересні сесії парламенту для скасування векселівського закону проговорився на зустрічі з активістами Львівського обласного осередку ВО «Свобода» нардеп Юрій Михальчишин, у якого гроші, швидше за все, закінчилися скоріше ніж у інших.

Проте, є одне «але». Під час зустрічі Ю.Михальчишин забув розповісти активістам про справжні мотиви блокування парламенту, які полягають у банальному  шантажуванні політичних опонентів з метою звичайного заробітку. При цьому, подейкують, що головний «свободівець» О.Тягнибок вже навіть таксу в фракції встановив від 100 тисяч зелених за один бандитський голос.

Що ж, «Сволота» – вона і в парламенті сволота…
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.