Нардеп А.Іванчук корумпує Д.Ворону

7 августа 2013, 14:39
0
201
Нардеп А.Іванчук корумпує Д.Ворону

За дорученням Олександра Турчинова, заступник керівника парламентської фракції «Батьківщина» Андрій Іванчук серйозно зайнявся питанням реєстрації нового громадсько-політичного об’єднання

Відчуваючи повне фіаско з реорганізацією «Батьківщини» на регіональному рівні, керівництво осередків «Батьківщини» та «Фронту Змін» блокують проведення об’єднавчих процесів, лідери згаданих політичних сил вдаються до хитрощів зі створення нових об’єднань та їх узаконення, навіть інколи, не зовсім законними методами.

Так, за дорученням Олександра Турчинова, заступник керівника парламентської фракції «Батьківщина» Андрій Іванчук серйозно зайнявся питанням реєстрації юридичної особи – нового громадсько-політичного об’єднання в Державній реєстраційній службі України. Не виключено, що найближчим часом в Україні з’явиться нова партія, яка буде підконтрольна особисто Турчинову. А чому б ні? Відчуваючи повний провал з старим проектом «Батьківщина» на чолі з її новим лідером Арсенієм Яценюком, О.Турчинов вирішив собі забезпечити запасний плацдарм. До доленосного 2015 року час ще є щоб підняти нову політичну силу, а там уже можна вести й свою політичну гру.

Але треба поспішати, тому Турчинов натякнув Іванчуку, що б останній поквапився з реєстрацією, і на вирішення даного питання коштів не шкодував. Невідомо скільки виділив О.Турчинов з партійної каси, але Іванчук зміг попередньо домовитись з керівником Державної реєстраційної служби України Дмитром Вороною щодо позитивного вирішення зазначеного питання. На даний момент Іванчуком завершується збір необхідних для даної процедури документів, які Д.Ворона підпише найближчим часом.

Що ж виходить? З парламентської трибуни представники опозиційних сил неодноразово наголошують на боротьбі з корупцією у владних ешелонах. Багато проектів і програм опозиції декларують успішні методи подолання даної «недуги» в Україні. А на практиці, виходить зовсім інше. Для вирішення потрібного питання, О.Турчинов підштовхує своїх колег до організації корупційних схем. Авжеж, результат важніше ніж пусті обіцянки своїм виборцям!

Аналізуючи викладене, можна лише припустити, що могло б статися, якщо б «корупційна верхівка» нашої опозиції зайняла керівні посади в державі. Хоча, відповідь лежить на поверхні. Україна просто б захлинулась у своїх внутрішніх проблемах: вирішення питань, відкати, хабарі тощо. А чи потрібно нам усе це?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.