ВО «Свобода» планує збирати всі водойми для бізнесу і фінансування партії

8 августа 2013, 13:50
0
197
ВО «Свобода» планує збирати всі водойми для бізнесу і фінансування партії

Обдумавши можливі варіанти нових джерел надходжень коштів на потреби «Свободи», Тягнибок і Ко схилились до думки, що гроші можна заробити в селі

Керівництво «Свободи» вирішило, що бюджету партії необхідні нові джерела надходжень коштів. Обдумавши можливі варіанти Тягнибок і Ко схилились до думки, що гроші можна заробити в селі.

Тому політтехнологам націоналістів була дана команда розробити програму розвитку сільського господарства, яка б дозволила підвищити рейтинги «Свободи» та, в той же час, використати сільських жителів для отримання фінансових вигод.

Команду Тягнибока було виконано в повній мірі. Тепер «праві» мають т.зв. «статути» розвитку аграрного сектору держави, тобто повноцінну  програму розвитку села, відсутність якої не один раз була використана опонентами для акцентування уваги на слабких сторонах політсили. Основними принадами «статутів» для селян є положення про право селян на вільне користування водоймами і ставками, першочергове отримання земельних ділянок, які перебувають на балансі сільських рад та ін.

Певним ноу-хау цієї програми з корисливої точки зору є те, що заробляти гроші «Свобода» планує не на дерибані землі (та і хто б їм дозволив), а на використанні ставків, озер, річок та інших водойм. Норми «статутів» про право селян на вільне користування водоймами відкриває двері для отримання прибутків, майже не обтяжених різними платежами та зборами. Треба тільки скористатись довірливістю та простодушністю українського селянина.

На даний час члени регіональних осередків «Свободи» готують промови, покликані забезпечити підтримку «статутів» сільськими громадами. Невдовзі вони поїдуть з турне по українським селам, де оспівуватимуть чергову аграрну реформу, яка принесе багатство та добробут в село.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.