15 серпня – чистка у ВО «Батьківщина», у кого немає фінансів – у відставку

9 августа 2013, 15:18
0
369

До регіональних партійних осередків дійшла інформація про запланований на 15 серпня у столиці збір податей з керівників обласних партійних структур ВО «Батьківщина»

Наближаються президентські вибори, повільно і неминуче близиться час коли багатьом доведеться виправдовувати займані крісла та свою потрібність партіям. Приблизно як студентська сесія, коли необхідно підключити всі резерви та покласти на вівтар науки всі свої надбання та здобутки, з тією тільки різницею, що «покладення» у сучасній політиці здійснюються на зовсім інші цілі, а здобутки вираховуються у дещо іншому еквіваленті.

До регіональних партійних осередків дійшла інформація про запланований на 15 серпня у столиці збір «заліковок», а точніше податей, де комісія у складі членів політради ВО «Батьківщина» буде заслуховувати керівників обласних партійних структур. Заплановані кадрові зміни неабияк спонукають партійців презентувати свою здатність бути корисними та приймати участь у забезпеченні ефективної роботи «Батьківщини».

Як і всі студенти, політики в таких ситуаціях відрізняються неабиякою креативністю та винахідливістю. Хмельницькі «батьківщинівці», наприклад, одразу вловили у намірах Арсенія Яценюка та приближених до нього членів президії політради насамперед позбутися тих керівників, які критично ставляться до процесу об’єднання з «Фронтом Змін». А тому відтепер виконуючий обов’язки голови Хмельницької організації ВО «Батьківщина» Валерій Лесков є найбільшим прихильником об’єднання з «фронтовиками».

Проте, це не найкращий шлях для отримання омріяної п’ятірки. Заслуховування-заслуховуваннями, але ряд депутатів вже висловили своє бачення такої ініціативи і такий відбір їм вбачається плацдармом для нової хвилі протистояння в регіональних організаціях «Батьківщини». Звісно, об’єднання фінансових потоків під одним політичним прапором є досить ефективним рішення з боку Яценюка, однак сфери впливу на деяких місцях, як і займані крісла, після такого об’єднання доведеться ділити. Схоже на те, що набувають обертів наступні наслідки необдуманих рішень, як це зазвичай трапляється при відсутності чітко злагодженої загальної програми дій, а в кінці все вирішить розмір кешу, вкладений в «заліковку».
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.