Війни в середині Свободи скоро приведуть до перестрілок

12 августа 2013, 14:38
0
398

Побратими Олексій Кайда та Сергій Надал ніяк не можуть поділити сфери свого впливу в Тернопільській області

Цитадель ВО «Свобода» на Західній Україні – Тернопільська обласна організація розвалюється самими ж свободівцями. Побратими Олексій Кайда - нардеп та куратор Тернопільського осередку «Свободи» та Сергій Надал – керівник Тернопільського осередку, ніяк не можуть поділити сфери свого впливу в області. А точніше прибуток від хабарів та кришування бізнесу.

Суперечності побратимів скоро переростуть з взаємних звинувачень у некомпетентності у бійки. Обоє мають достатню кількість підконтрольних молодиків, які за невелику суму грошей підуть з залізними трубами, бейсбольними битками та, навіть, вогнепальною зброєю проти своїх братів по правій ідеології.

Напевно тільки самі Тернополяни знають про усі «переваги» приходу на керівні посади свободівців у регіоні. Побратими обіцяють вирішити усі «проблемні питання» малого, середнього та великого бізнесу, земельні та майнові суперечності звичайних людей. Щоправда розміри «добровільних внесків» зросли щонайменше втричі. «Свобода» перетворила Тернопіль на своєрідну безлімітну кредитну картку.

Саме за володіння нею Кайда та Надал ведуть внутрішньопартійну війну. Головне щоб ця війна залишалась внутрішньою, або принаймні проходила у якомусь полі – перестріляли б одне одного, та й по всьому. Головне, щоб ці свободівські банди не чіпали звичайних людей.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.