ВО Свобода захоплює телекомпанію «Вежа»

15 августа 2013, 14:50
0
196

ВО «Свобода» взялася за старе та намагається, як спрут, запускати свої щупальці на телерадіоорганізації

Знову ВО «Свобода» взялася за старе та напередодні для них «знаменної» події намагається, як спрут, запускати свої щупальці на телерадіоорганізації.

«Знаменна та патріотично» до них налаштована Івано-Франківська область. Жила собі тихо, нікого не чіпаючи та перебуваючи у підпорядкуванні муніципалітету міської ради, невеличка телерадіокомпанія «Вежа».

«Патріотично налаштовані» хлопці та дівчата з «Свободи» посиділи, подумали та прийняли рішення про те, що треба починати з малого, а саме пролобіювати питання призначення на посаду директора «Вежі» наближеного до керівника місцевого міського осередку ВО «Свободи» Тараса Зеня.

Відважні кроки! Та що вони мають на меті? Все дуже просто – з використанням медіа-ресурсу поширювати на території регіону власні «патріотичні та демократичні» ідеї, особливо напередодні проведення Президентських виборів.

О.Тягнибик не полишає надії обійняти пост Глави Держави, тому і примусив до таких, не тільки недемократичних, а і, в певній мірі, незаконних дій народного депутата від ВО «Свободи» Р.Марцінківа, який фактично є куратором Івано-Франківського партійного осередку, та ще і пообіцяв останньому за такі дії поповнити його сімейний бюджет.

Та, як кажуть, чим би дитя не тішилась, аби не плакала! Замість того щоб відстоювати інтереси молодої держави України та її населення окремі «націоналістично налаштовані політики» борються тільки за власний інтерес: владу, гроші, вплив. А народу залишається очікувати та сподіватися на краще майбутнє.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.