«Бюджетники» столиці вимагають від опозиції дати працювати Київраді

19 августа 2013, 12:53
0
141

Представники опозиції аби пропіаритись та ввести в столиці хаос з самого ранку прийшли блокувати діяльність Київради

Працювати чи не працювати?! Так сьогодні ставиться питання функціонування Київради.

Представники опозиції аби пропіаритись та ввести в столиці хаос з самого ранку прийшли блокувати діяльність Київради, на якій, між іншим, мають прийматися важливі для киян рішення – функціонування бюджетної сфери.

На противагу опозиціонерам сьогодні під КМДА вийшли тисячі працівників бюджетної сфери, яким, на відміну від опозиційних політиків, важлива злагоджена діяльність столичної ради та своєчасне отримання своєї заробітної плати. Представники соціальної сфери, від комунальників до працівників закладів освіти та медицини закликали політиканів припинити брудні ігрища!

Гасла на кшталт «Перестаньте гратись у політику! Людям треба жити сьогодні!» були більш ніж красномовними. Такими, що не потребують якихось додаткових роз’яснень. Розгнівані відверто хуліганськими і провокаційними діями мешканці столиці вимагали пояснень у опозиції – хто їм буде платити зарплатні та вирішувати нагальні питання Києва, коли рада заблокована…

А останні, до речі, обзивали людей вівцями!!! І з задоволенням проглядали на своїх позолочених «I-Pad» образливі фотокалажі. У них же все добре – провокація вдалась. Яценюк, наприклад, розбив скло в будівлі КМДА та із задоволенням роздавав на камери коментарі. Решта хвалькувались синцями та, залишивши ображених людей, відбули на своїх автомобілях по мільйону гривень за кожний до нових «політичних обріїв»…

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.