Чорний піар «Чорного комітету»

20 августа 2013, 17:00
0
189

Активіст «ЧК» Богдан Тицький звинувачує всі спецслужби світу у вчиненні низки жахливих провокацій, спрямованих на залякування його родини

Існує багато способів, за допомогою яких окремі представники суспільства, пов’язані з політичним життям України, намагаються заявити про себе. Мета у таких діячів одна-єдина — «розпіаритись» та якомога швидше отримати бажаний доступ до «владного пирога».

Ні для кого не секрет, що одним із способів привернення уваги до своєї особистості завжди було використання методу так званого «чорного піару». Адже ніщо не говорить краще про твою діяльність на благо народу, ніж бруд, який на тебе, нібито, виливають ідеологічні вороги.

Тому й не дивно, що за відсутності чіткого розуміння шляхів боротьби за краще життя для українців, «чорний піар» стає останнім притулком більшості громадських об’єднань - незламних борців з авторитарним режимом.

Сумніваюся, що переважна більшість українців до останнього часу  хоча б щось чула про діяльність громадської ініціативи «Чорний комітет». На одних лише трафаретах та агітаційних матеріалах, які хлопці намагались розповсюджувати у Києві, реальної підтримки від населення не отримаєш. Усвідомивши свій непомітний статус серед громадських структур регіону, активісти «ЧК» вирішили використати метод, який, на їх думку, повинен швидко вивести їх до еліти української опозиції.

Ось тут фантазії у хлопців не забракло.  Інтернет заполонило інтерв’ю активіста «ЧК» Богдана Тицького, у якому останній звинувачує всі спецслужби світу (на менш потужного опонента годі й розраховувати) у вчиненні низки жахливих провокацій, спрямованих на залякування його родини. До чого тільки не вдаються підступні спецслужби, щоб перешкодити діяльності молодого революціонера — присилають його рідним СМС-ки суїцидального змісту, розклеюють по всій Україні компрометуючі листівки, та, навіть, обмальовують паркан батьківського будинку. Добре, що хоч у смерті свійської курки не звинуватили охоронців держави! Хоча… можливо, вона теж потрапила під пильне око світових спецслужб і заважала порочити ім'я господаря.

Не знаю як пану Тицькому, але мені не віриться у те, що правоохоронцям цікава така людина, яка проводить не надто гучні акції протесту з використанням дешевих методів привернення до себе уваги суспільства.

Безумовно, у певної частини українців аргументи чоркомівця можуть  викликати захоплення. Проте, для того щоб завоювати авторитет у мислячої частини суспільства, потрібно дещо більше ніж голослівні заяви та не надто добре продумані провокації

Залишається лише побажати «палким революціонерам» почитати трохи класичної літератури, на сторінках якої можна знайти заклики до викорінення марнославства з людських душ. Адже у людині марнославства стільки, скільки їй не вистачає розуму. Тож, читайте й можливо на «чорний» піар «Чорного комітету» просто не залишиться часу.

Однак, якщо взяти до уваги, що голова «ЧК» - Тицький тричі лікувався від алкоголізму, то може ці думки приходять під час «білої гарячки». Шкода, що деяка частина членів «ЧК» сприймає думки «білої гарячки» за світле майбутнє.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.