Святкування Дня незалежності – свідчення про неминучість роз’єднання «об’єднаних

27 августа 2013, 10:06
0
158

Опозиційний авангард, як і домовлялися відсвяткував 22-гу річницю незалежності України порізно

Опозиційний авангард, як і домовлялися  відсвяткував 22-гу річницю незалежності України порізно, як і було узгоджено на Всесвітньому конгресі у Львові для публічного обґрунтування небажання відзначати разом. У кожного з лідерів політичних сил «об’єднаної» опозиції на 24 серпня були заплановані окремі заходи: Олег Тягнибок в районі Кременчуцького водосховища перепливав Дніпро, тим самим, демонструючи щирість власних почуттів до України, Арсеній Яценюк, з метою окультурення, зібрав увесь «батьківщинський» бомонд біля пам'ятника Тарасу Шевченку, а Віталій Кличко – очолив мотопробіг з Києва до Вільнюса, нагадуючи виборцям, що політика не встигла згубити в ньому професійного спортсмена, бо тільки спорт, на переконання Кличка, може врятувати Україну від економічно-соціально-політичного занепаду.

Ніхто з них і не збирався проводити вихідні в одній кампанії, особливо, лідер «УДАРу» Віталій Кличко, як дійсний чемпіон світового масштабу, навіть й не уявляв себе в оточенні недолугих здохляків розумного вигляду. Комфортніше перебувати у рідному спортивному середовищі, де не потрібно бути тим, ким не є насправді – лицемірно грати чужу роль.

Віталій Кличко давно вже у складі «об’єднаної» відчуває себе не «в своїй тарілці», про що свідчить ігнорування ним багатьох протестних заходів, в рамках шоу «Вставай, Україно!», пікетувань КМДА та інших адмінбудівель державних установ. Мабуть, ще на самому початку опозиційного протестного вояжу, Кличко зрозумів, що йому з цими парнями не по дорозі.

Натомість, Тягнибок і Яценюк, в силу власного політичного досвіду, нормально реагують на аморфні протестні заходи за участю деградованих стогривеників.

Тому, поки панство «Свободи» і «Батьківщини» тішиться власною імпотентністю, «УДАР» завзято прокладає стежку своєму лідеру до Банкової. Чемпіону гідно бути посередині п’єдесталу.

Зберігаючи видиму відданість опозиційному братству, Віталій Кличко, потихеньку розгортає передвиборчу кампанію, зустрічається з необхідними людьми та консультується з представниками компетентних міжнародних демократичних інституцій, що унеможливлює його участь у різних опозиційних постановах, які не мають нічого спільного з логікою та доцільністю.

Наразі, 29 серпня запланована зустріч Віталія Кличка з єврокомісаром з питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном Фюле, під час якої, наш чемпіон має намір обговорити кроки, які Україні необхідно зробити для підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

«З єврокомісаром ми будемо обговорювати найголовніше питання, яке стоїть сьогодні на порядку денному, - це євроінтеграція», - повідомив лідер «УДАРу».

Цікавий діалог повинен відбутися – боксер і досвідчений політик, про євроінтеграційні процеси в Україні.

Мабуть, головний «ударівець» недарма витрачає свій час, працюючи над рівнем своєї політичної обізнаності та ерудиції, поки Яценюк з Тягнибоком здригають повітря своїм пустослів’ям.

Адже, поступово наближається 2015 рік, коли п’ятирічні напрацювання повинні зіграти вирішальну роль під час голосування українців за наступного Президента. Кличко не розраховує на матч-реванш – тільки повноцінний нокаут у першому раунді, як відзнака справжнього чемпіона. Ніхто не повинен витримати титулованого «УДАРу». Ця битва не передбачає побратимства та колегіальність, оскільки переможцем може бути тільки один.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.