Немиря зловживає владою і довірою

29 августа 2013, 15:20
0
171

Григорій Немиря, зловживаючи своєю посадою, намагається здійснити заходи з отримання міжнародної технічної допомоги для піару опозиції та передачі «цікавої» інформації своїм іноземним партнерам

Представники опозиції звикли в усіх недобрих справах та зловживаннях звинувачувати провладну більшість, але самі не гребують використовувати шахрайські методи для досягнення власних цілей. На цей раз однією з таких персон, що був підмічений у «грішках»,  виступив голова Комітету Верховної Ради України з питань євроінтеграції Григорій Немиря, який зловживаючи своєю посадою намагається здійснити певні заходи з отримання міжнародної технічної допомоги для піару опозиції та передачі «цікавої» інформації своїм іноземним партнерам.

За для досягнення даної мети, Г.Немиря надіслав на адресу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України листа про державну реєстрацію проекту технічної допомоги під назвою «Внутрішнє спостереження за парламентськими виборами 2012 року». Згідно даного проекту його виконавцем, Всеукраїнською громадською організацією «Громадянська мережа ОПОРА», передбачається здійснення моніторингу вирішення ситуації у п’яти т.зв. «проблемних» мажоритарних виборчих  округах, на предмет виконання рекомендацій місії ОБСЄ зі спостереження за парламентськими виборами 2012 року та виправлення засвідчених нею вад, створення ефективних механізмів оприлюднення результатів спостереження в Україні та за її межами.

Що в даному випадку виявилось цікавим? Зазначений лист надійшов на адресу Міністерства, водночас, на розгляд Комітету ВР України з питань євроінтеграції інформація про участь у зазначеному проекті не виносилась, що безпосередньо порушує п.14 Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, затвердженого постановою КМ України № 153 від 15.02.2002 року. Крім того,  і сам Г.Немиря не афішує перед членами Комітету факт направлення вказаного листа.

Аналізуючи дії Немирі, в них явно прослідковуються окремі ознаки складу злочину, передбаченого ст. 364 КК України, тобто зловживання владою або посадовим становищем. А це вже прямий шлях до в’язниці, вслід за Юлією Володимирівною Тимошенко, яка вже відбуває покарання за те, що дала розпорядження заключити газові угоди з Росією без розгляду вказаного питання на засіданні Кабміну. До того ж шахрайські дії Г.Немірі не погано б було розглянути на засіданні Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради для надання кваліфікації діям головного «євроінтегратора», як народного депутата, який знехтував принципом колегіальної роботи Комітету з питань європейської інтеграції.

На останок додам: «Шановний, Григорію Михайловичу, якщо ви не припинити маніпуляції займаною посадою, то Вас очікує прями шлях до в’язниці вслід за Тимошенко». І політика тут зовсім ні до чого, в наявності лише тільки Ваші «злочинні кроки»!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.