Як УДАРівці намагаються приховати вбивство

30 августа 2013, 16:05
0
275

Історія із загибеллю працівника елітного закритого заміського клубу «Senator Beach Club» А.Нечепуренка набирає обертів

Як розповідають джерела в правоохоронних органах на даний час за фактом загибелі Андрія Головним слідчим управлінням МВС України розпочате кримінальне провадження за ч. 2 ст. 115 КК України «Умисне вбивство».
А що ж наші шановні діячі Руслан Олексенко та Артур Палатний? Ви напевно і так здогадалися. Наші «слуги народу» продовжують свій розгульний спосіб життя. Здається, їх ніщо не може зупинити. Навіть смерть хорошої людини, яка вірою і правдую служила згаданим панам.
Так ось, Р.Олексенко зібрав усіх своїх друзів «сенаторів» та на вихідні відправився з ними відпочивати в спортивно-розважальний комплекс «X-Park» в Парку Дружби Народів, який до речі належить ще одному другові-«сенатору» Юрію Зозулі. І звичайно з дівчатами, які в святковий день вдягли найвідвертіші наряди, проте, на жаль, забули прихопити купальники (але як показує вечір, це їх не спинило, щоб покупатися). І це коли ще не пройшло і дев’яти днів після вбивства Андрія. А ось справжні друзі Андрія в неділю на дев’ять днів зібралися на могилі відданого друга та хорошого хлопця.

Однак, в деяких членів елітного клубу все таки є щось людське, і вони зараз намагаються відсторонитися від діяльності клубу та власне від Р.Олексенка. Як повідомляють працівники на правах анонімності (і не дивно, адже вони побоюються за власне життя), після загибелі А.Нечепуренка еліта не квапиться збиратися на кровавому місці. У зв’язку з цим, Р.Олексенко вигадав інший, на йогу думку найкращий, спосіб зібрати своїх друзів. Для того щоб величні пани з партії «УДАР» змогли відпочити і їх не відволікали сумні спогади про трагедію, Р.Олексенко вирішив проводити виїзні засідання членів елітарного клубу. Але це не викликало душевного захвату у членів клубу, тому вони намагаються не асоціюватися з клубом-вбивць та не приймати участь в їх розвагах.
І це не дивно. Працівники міліції, відстоюючи честь власного мундиру, не дали спуску кричущому випадку, тим самим не виправдавши сподівання Р.Олексенка та А.Палатного. Міліціонери із завзяттям взялися встановлювати істину та мають дуже стійке бажання покарати винних, не зважаючи на їх регалії, гроші та депутатську корочку. В таких випадках, честь і хвала нашій міліції.
Занепокоєні таким станом речей та можливістю понесення покарання за вбивство працівника клубу, Р.Олескенко та А.Палатний, попередньо проконсультувавшись з лідером партії «УДАР» В.Кличком, на початку серпня зібралися в ресторані «Розгуляєво» та провели зустріч з Володимиром Кличко та Юрієм Зозулею. На цьому «курултаї», який пройшов під лозунгом Артура «знайдемо терпілу», компанія старих друзів вирішала всю відповідальність за вбивство покласти на працівника закладу Вадима, який опинився в той роковий день в клубі. При цьому, вони пообіцяли, що міліція кваліфікує загибель Андрія як нещасний випадок, а члени його родини більше ніколи та ні в чому не будуть нуждатись. Також, вони вирішили, що в разі загострення ситуації, Р.Олексенко, використовуючи зв’язки братів Кличко в США, виїде до самої демократичної країни по власному американському паспорту разом із своєю сім’єю.
Так він і вчинив. На даний час Р.Олексенко вже перебуває на сонячному березі Маямі разом із дружиною, дітьми та тещею. Він закрив клуб «Сенатор», через відмову колишніх членів платити членські «побори» за брудний клуб, здав розкішний будинок, який орендував під Києвом, а також закрив бізнес та виводить свої активи закордон. Крім того, «безстрашний» менеджер бізнесу Віталія Кличка Руслан Олексенко планує отримати політичний притулок в Сполучених Штатах. Але всі ми знаємо, що могутня демократична держава не роздає право на життя в своїй країні проста так. Цікаво, яку ціну заплатить Р.Олексенко і чи появиться, у зв’язку з цим, нова проамериканська лінія в партії «УДАР».
До речі, так само вчинила і адміністратор клубу Дарина Кірієнко, яка організовувала та безпосередньо брала участь в оргіях «сенаторів», вона вибрала сонячну Іспанію.
В свою чергу, прес-служба А.Палатного розповсюдила інформацію, що народний депутат в той час коли відбулася ця жахлива трагедія нібито проводив прийом громадян у власній громадській приймальні в Переяслав-Хмельницькому. Однак, це не важко перевірити. Як розповіли мешканці міста, вони простояли години в очікуванні народного обранця, проте так і не потрапили на прийом, тому що А.Палатний не приїхав в цей день. В нього були справи і поважніше, ніж допомога своїм виборцям. Він обрав відпочинок в елітному клубі з елітними друзями та повіями.
Не можна згадати і про соратників партії «УДАР» з числа інших опозиційних сил. Вони активно виступають за повне і об’єктивне розслідування вказаного випадку і покарання винних, не зважаючи на привілеї, при цьому наводячи приклад Лозинського. Сподіваємось, так буде із А.Палатним. Зокрема, найбільш жорстку позицію зайняли представники «Батьківщини», на чолі з М.Мартиненком та А.Гриценком, які надають посильну допомогу як працівникам ЗМІ так і громадським активістам.

Причетність функціонерів та членів партії «УДАР» до вбивства А.Нечепуренка не залишила осторонь і простих громадян. Найбільш обурені цим випадком (більше 200 осіб) вийшли 9 серпня під офіс партії «УДАР» в Києві з вимогою покарати винних. Згодом, частина активістів поїхали в Переяслав-Хмельницький для контролю за діями працівників міліції. Це був прояв справжньої громадянської позиції.
Окремо, хотілось згадати про дівчат-фотомоделей, які відпочивають разом із «українськими сенаторами» та задовольняють усі фантазії бізнес еліти та політиків з партії «УДАР». Як стало відомо, добропорядні міліціонери знайшли декілька з них і вже їх опитали. Розповіді дівчат здивували навіть досвідчених працівників кримінальної міліції. А щоб читач міг уявити як відпочивають в елітному колись «Senator Beach Club» справжні УДАРівці, можна подивитися старі душевні «німецькі» фільми. Можливо вони їх і надихали під час вечірок.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
ТЕГИ: США,Зозуля,закриття,кримінал,Палатний,Іспанія,політичний притулок,загибель,іміграція,«УДАР»,клуб «Сенатор»,ресторан «Розгуляєво»,комплекс «X-Park»,Нечепуренко,Олексенко,Дарина Кірієнко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.