Молодь виступає проти грантоїдів!

3 сентября 2013, 14:59
0
148

Представники різних молодіжних організацій вийшли під стіни парламенту вимагати прийняття справедливих законів, які нарешті регламентуватимуть діяльність недержавних іноземних організацій

Молодь України не в змозі більше миритися з громадянами, що позиціонують себе патріотами, але в той же час продаються за гранти недержавним іноземним організаціям.

Саме тому представники різних молодіжних організацій вийшли під стіни парламенту вимагати прийняття справедливих законів, які нарешті регламентуватимуть діяльність недержавних іноземних організацій на території України. Суть вимог полягає у закликах «не продаватись іноземцям за гранти».

Обираючи європейський шлях розвитку України, молодь вимагає чесних правил гри. Українці повинні бути рівними серед європейських держав, які входять в ЄС. Шлях у Європу повинен давати Україні економічний розвиток, а не сприяти зміцненню позицій іноземних держав для втручання у внутрішні справи України на свою користь.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.