Телеканал «ZIK» надає безкоштовний ефір для Немирі і Тарасюка

4 сентября 2013, 16:13
0
164

Немиря та Тарасюк, виступаючи «на публіці» за обов’язкову ратифікацію Угоди, одночасно вставляють «палки в колеса» владі

Останнім часом ЗМІ багато уваги приділяє питанню підписанню Угоди про Асоціацію України з ЄС. Політики як від правлячої партії, так і опозиційні, також не полишають поза увагою дану проблематику.

Однак дехто з політиків, зокрема представники «Батьківщини» Г.Немиря та Б.Тарасюк, «на публіці» виступаючи за обов’язкову ратифікацію Угоди, одночасно вставляють «палки в колеса» владі. Необґрунтовано акцентуючи увагу на тому, що начебто влада не може забезпечити виконання вимог європейської спільноти, Немиря з Тарасюком загострюють і без того гостре питання виконання Україною вимог для ратифікації.

Дивно, що Немиря, який в Уряді Тимошенко відповідав за питання євроінтеграції і не міг зробити жодного адекватного кроку в цьому напрямку, та пан Тарасюк, екс-Міністр закордонних справ, саме напередодні Вільнюського саміту організовують показові «підведення підсумків» діяльності влади та намагатимуться навмисно виставити у негативному світлі те, що уже зроблено. Як то кажуть, сам не ам, - і другому не дам.

«Вельмишановні опозиціонери» для критики євроінтеграційних спрямувань влади навіть домовилися з «демократичним та непідкупним» телеканалом «ZIK», який пообіцяв виділити їм безкоштовний ефірний час. Цікаво, скільки все ж таки виділили опозиціонери з «б’ютівської казни» на такий «безкоштовний» ефір.

Шкода тільки, що, абсолютно відкидаючи власну некомпетентність, Немиря, Тарасюк та ін. «попередники» намагаються використати питання євроінтеграції виключно для критики, у жодному випадку не намагаючись сприяти у надважливому для країни векторі руху. Так уже повелось – навіщо діяти, логічніше хаяти усіх навколо – попереду ж вибори.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.