Яценюк пообіцяв Мартиненку посаду керівника виборчого штабу. Турчинов поза грою

5 сентября 2013, 15:07
0
179

Керманичем центрального виборчого штабу «Батьківщини» Арсеній Яценюк бачить кандидатуру Миколи Мартиненка

Як би не старався Олександр Турчинов показати свою користь для найбільшої опозиційної партії та утриматись на чолі «Батьківщини», але схоже в нього нічого не виходить. Лідер парламентської фракції Арсеній Яценюк відсуває Олександра Валентиновича все далі і далі на задній план в українській політиці.

Загарблення Арсенієм Петровичем партії Юлії Тимошенко почалося відразу після об’єднання «Батьківщини» з «Фронтом змін» та очолення Яценюком об’єднаної організації. Навіть призначення правої руки «ЮВТ» Олександра Турчинова на посаду заступника голови фракції, ніяк не може зупинити ненаситного Арсенія Петровича, який системно витісняє з керівних посад «бютівців» та заповнює вакантні посади підлеглими «фронтовиками», припинити рейдерське захоплення «Батьківщини».

Перший сигнал для Олександра Турчинова щодо його усунення від керівництва «Батьківщиною» поступив до нього відразу після формування виборчих списків партії на парламентських виборах 2012 року, коли Арсеній Яценюк отримав майже не обмежену можливість сформувати власну команду на базі «Батьківщини» не враховуючи інтереси колишніх соратників Тимошенко, без яких їй наразі тяжко.

Другим же сигналом стало перебирання Арсенієм Петровичем на себе всієї публічної діяльність в партії, при цьому Олександр Валентинович зник не те, що з телеекранів, а й з друкованих та Інтернет ЗМІ.

Останнім тривожним дзвінком для Турчинова стала вказівка Яценюка представникам обласних організацій «Фронту змін» терміново вступати в ряди «Батьківщини» аби призначити якомога більше «фронтивиків» на керівні посади у виборчих штабах партії на передодні президентських виборів. Від джерел всередині партії стало відомо, що керманичем центрального виборчого штабу Арсеній Петрович бачить кандидатуру Миколи Мартиненка, й це не дивлячись на те, що на об’єднавчому з’їзді «Батьківщини» керівником штабу було обрано Олександра Турчинова.

Як кажуть, «ось такі у «Батьківщини» пироги» - поки Юлія Володимирівна сидить, Арсеній Петрович робить все можливе, аби найбільша опозиційна партія опинилась в його руках. Навіть Турчинов завадити цьому не в змозі. Висновок можна зробити один – Арсеній Яценюк вміє «кидати» не тільки на гроші електорат за проплачені мітинги, а й своїх «соратників» по партії. Хоча ні, «бютівці» - не його соратники, а лише платформа на шляху до бажаної влади…
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.