Дії Пашинського призвели до gjzdb зразу двох очільників Батьківщини на Запоріжжі

6 сентября 2013, 14:23
0
175

Пашинський намагається силою «насаджувати» наближених до себе людей в обласні осередки

Ситуація, коли вище керівництво організації не розуміє потреб співробітників на місцях, а намагається проводити адміністративні дії силовими методами, апріорі не може вирішитися у позитивному ключі. Принаймні для одної із сторін.

Призначення на вищі партійні посади у ВО «Батьківщина» людей, які не мають жодного уявлення про партійний менеджмент та адміністрування, вже призвело до ряду конфліктних ситуацій у регіональних осередках партії.

Звичайно ж, що фаворитизм у політиці існував завжди, але різниця між професійною, розвиненою партією та політ ширмою для здійснення бізнесових оборудок, в тому числі, полягає у методах, якими просуваються по кар’єрних сходах набувші прихильності  керівництва партійці. Тут справа навіть не у причинах підвищення, чи компетентності кандидата. Найперше, на що повинні зглядатися лідери політичної сили, тим більше опозиційної, - це думка представників первинних осередків на місцях, бо саме від них залежить ефективність роботи всієї обласної організації. Тим паче напередодні виборчої кампанії!

Ці прописні істини є базовою умовою, без якої партія не зможе функціонувати, і яких мають дотримуватися керівники ВО «Батьківщина», якщо вони дійсно ставлять перед собою мету перемогти на президентських виборах 2015 року.

Зважаючи на викладене, зовсім не зрозумілими видаються дії заступника голови ВО «Батьківщина» С.Пашинського, який намагається силою «насаджувати» наближених до себе людей в обласні осередки.

Останнім фактом «кадрового» рейдерства у Запорізькому обласному партосередку залишилися обурені навіть найлояльніші до чинного керівництва партійці.

Досвідчений керівник Запорізького партосередку В.Крайній, який у попередні роки показав здатність до ефективної організаційної роботи та максимальної мобілізації електорату, людина, яка має міцні зв’язки із районними партосередками і користується їх підтримкою, була несподівано замінена на протеже Пашинського – О.Старуха, який, на відміну від свого попередника, не такий досвідчений керівник, але вправно вміє «списувати» партійну касу.

Дивлячись на цю драматичну комедію, складається враження, що центральне керівництво ВО «Батьківщина» всерйоз не розглядає перспективу успішного проведення передвиборчої кампанії та перемоги на виборах, а усіма силами намагається «злити» побільше партійних коштів у свої кармани.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.