За що живуть брати «Свободівці»

7 сентября 2013, 12:15
0
189

Близько половини фінансових потоків «Свободи» відверто привласнюють Кривецький разом із Тягнибоком

Хто б там що не розповідав, але навіть завзяті покидьки повинні іноді «відбілювати» свої діяння і джерела фінансування, аби хоча б невеликий відсоток їх «доходів» сприймався простим народом як безкорисливі вчинки, спрямовані виключно на розвиток своєї країни.

Необхідність ділитись зумовлена тим, що усі політичні сили країни практично розпочали підготовку до передвиборчої президентської кампанії.

В цьому руслі не залишається осторонь й опозиція, зокрема очільники Свободи. Свою відкритість, безкорисливість дій та патріотичну налаштованість вони вирішили продемонструвати крізь призму прозорості щодо фінансування партії. Виклавши на показ джерела фінансування, звісно ж не на усі сто відсотків, «свободівці» продемонстрували їх на прикладі діяльності нардепів Кривецького та Мирного. Хоча, варто зазначити, піар-служба «свободівців» трохи дала маху, оскільки близько половини фінансових потоків відверто привласнюють саме Кривецький разом із Тягнибоком.

При цьому, фінансові питання як були, так і залишаються найцікавішими питаннями для обговорення. Тут можна сказати тільки одне, братки з дев’яностих знову повертаються. Приходять «патріотично налаштовані» хлопці до представників малого та середнього бізнесу і в рамках «агітаційно-пропагандистської» роботи з підприємцями регіонів проводять роз’яснювальні бесіди про необхідність перенаправлення їх спонсорської «добровільно-примусової» фінансової допомоги на потреби «патріотичної» та «української» до глибини душі партії «Свобода». І «кришу» свою гарантують вже на сучасний лад: «юридична підтримка, інформаційне супроводження, піар у ЗМІ, звернення до правоохоронних органів, фізичний захист». Ну просто «Робін Гуди» на новий лад!

У позаполітичних гравців на фоні політичного популізму своя тема для роздумів: «Скористатись не можна ігнорувати». Для прикладу, представники Асоціації фахівців з нерухомості України самі шукають виходи на Тягнибока через його «побратима» по партії Леонова. Підприємці ладні надавати всіляку допомогу представникам опозиції, аби в парламенті не пройшли зміни до Закону України «Про рієлторську діяльність». Не вигідний він Асоціації і її членам.

Що тут скажеш: лише патріотизм і ніякого бізнесу. Однак забувають, що «It's not all about the money».
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.