Порошенко пожалів грошей для впорядкування партії і отримав відмову Мінюсту

14 сентября 2013, 14:10
0
156

Міністерство юстиції України відмовило олігарху у перереєстрації його політичної партії «Солідарність»

Петро Порошенко в черговий раз сів у калюжу через свою «економність». Зокрема, справа перейменування «померлої» партії «Солідарність» в «УДАРну Солідарність» осоромила Петра Олексійовича.
Міністерство юстиції України відмовило олігарху у перереєстрації його політичної партії «Солідарність». Офіційними підставами для відмови у перереєстрації стала  наявність ряду розбіжностей у поданих документах. Педантичні клерки міністерства засвідчили банальне халатне ставлення до питань ведення необхідної документації та ще ряд кричущих порушень.

Так, при перевірці регіональних осередків «Солідарності» виявилось, що більшість їх керівників не здогадувались, що вони є членами цієї партії та ще й займають в ній керівні посади. Списки учасників партії не відповідали дійсності, оскільки були «набиті» прізвищами людей із застарілих «ломаних» баз даних.
До того ж більшість опитаних людей, які ніби погодилися на членство в партії, вже давно позабирали заяви про вихід, оскільки не отримали навіть авансів за роботу в партійних осередках.
Соромно? Ні в якому разі! Елементарне «жлобство», крім економії грошей, також можна перетворити на дармовий піар. Зокрема, запустивши в ефір каналу «чесних новин» повідомлення про «адміністративний ресурс», яким «влада тисне на опозиційну партію»…
Жадібність – не порок, а дуже зручна риса в теперішній непростий час. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.