«Свобода слова» і «Свобода» Тягнибока – різницю на принципі газети «Експрес»

16 сентября 2013, 17:28
0
204

"Свобода" тисне на газету "Експрес"

Не є таємницею, що хай достатньо примарна, але перспектива отримати гроші та владу часто перетворюють людину на підконтрольну інстинктам самозбагачення істоту, що спроможна знехтувати всіма правилами моральної поведінки.
А що, коли аж ціле "стадо" таких істот збирається докупи й утворює політичну партію, ще й дурячи своїх виборців за рахунок використання націоналістичних гасел? Стань такій партії на шляху – тебе одразу буде принижено й дискредитовано.

Саме така ситуація сталася з львівської газетою «Експрес» після публікації 19 вересня статті під назвою «Гроші Тягнибока-3. Хазяїн партії «Свобода», яка дуже обурила лідера «Свободи» Олега Тягнибока. Неупереджене, сміливе і – головне – правдиве українське видання приречене вести нерівну боротьбу проти недругів, яких наживає через свою професійну діяльність.
Зброя журналіста – тільки правдиве слово, а от проти нього самого може використовуватися все, починаючи з кастетів й битків та закінчуючи «найінноваційнішими» методами приборкання слова правди. Особливо, якщо всі важелі впливу знаходять в руках опонентів.
Після виходу публікації секретар Львівської міської ради «свободівець» Василь Павлюк терміново розпочав вживати заходів для зниження суспільного резонансу від цієї публікації та із недопущення витоку інформації з партії про заплановані «ходи у відповідь».
Але цього для лідера «Свободи» було мало і він натякнув голові Львівського осередку «Свободи», народному депутату України Ірині Сех про необхідність поставити газету «Експрес» на місце. Тим паче, в її розпорядженні нібито знаходяться представники місцевих судів гілки влади та депутатський корпус обласної і міської рад. А для підготовки «контрольного пострілу» по незалежному виданню Тягнибок надав розпорядження голові Львівської обласної ради Петру Колодію під будь-яким приводом відмінити проведення сесії органу, запланованої на 17 вересня та не проводити засідання до його особливого розпорядження з метою уникнення можливого використання опублікованих матеріалів проти партії. 
Така от сумна історія від «Сволоти». Вибачте – «Свободи». Головне – не лишитись байдужими до незаконних дій «Свободівської касти», а допомогти журналістам, втриматись від тиску.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.