О.Тягнибока замовив А.Яценюк?

17 сентября 2013, 16:42
0
173

Олег Тягнибок отримав інформацію про те, що на замовлення Арсенія Яценюка ЗМІ планують оприлюднити компромат про нього

Схоже, гонитва за голосами виборців зводить деякі політичні течії з глузду у повному розумінні цього вислову. Якщо спробувати порівняти дії деяких представників опозиції, то вони, відверто кажучи, можуть зрівнятись з виразами т.зв. «гопників» з неблагонадійних районів: «Нам сказали, що ви сказали, що ми дурні… Як будемо вирішувати цю проблему?». І починають її вирішувати відповідним, як для «гопоти» чином.

Так, головний «Свободівець» Олег Тягнибок десь (від когось) отримав інформацію про те, що на замовлення іншого великого опозиційного комбінатора Арсенія Яценюка провідні ЗМІ в окремих (базових) областях планують оприлюднити серію компрометуючих статей стосовно лідерів «Свободи».
Від такого нахабства закипіла патріотична кров у м’язах головного «Свободівця». Почав він навипередки шаблею махати. Тож, наразі поллються немов джерельними струмками, відповідні коментарі місцевих спікерів «Свободи».
Але ж і цього замало великому та завзятому козаку моторному. Він, особисто, налаштований висловити претензію Яценюку з приводу організації «чорного піару» проти «Свободи». Ось вони, брати опозиційні, сини України. А що ж далі буде?
І до чого призведе ця гонитва за голосами, побачимо згодом...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.