ЩО НАС ЧЕКАЄ ЗАВТРА, ЯКЩО УКРАЇНА ПІДПИШЕ ДОГОВІР ПРО АСОЦІАЦІЮ З ЄС?

22 сентября 2013, 07:40
0
244

Ми ж рiднi, любi нiмцi!

Уважно вивчивши 900-сторінковий документ під назвою «Договорів про Асоціацію», можемо чітко побачити, що нас чекає в недалекому майбутньому у разі вступу України до Асоціації з ЄС.

Про-перше – ліквідація сільського господарства. Ви позбудетеся можливості харчуватися натуральними українськими продуктами, бо ще після приєднання до СОТ, Україна була зобов'язана ввести заборону на продаж м'яса, сала, масла і молока, вироблених в домашніх господарствах. Традиційні ринки будуть ліквідовані з метою «уникнення несанкціонованого продажу» здорових продуктів. Отож, сільські жителі позбавляються засобів до існування.

- Директива ради EC по загальному каталогу сортів сільськогосподарських рослин суворо наказує, що має право виростати на українських чорноземах, що може продаватися, а що підлягає забороні. Рекомендації Євро комісії зумовлюють «співіснування генетично модифікованих зернових культур з звичайним і натуральним сільським господарством». Отож будемо їсти ГМО!

- Україна усуне митні мита на імпорт для поношеного одягу та інших вживаних речей, тобто секонд-хенд цілком ліквідує українську швейну промисловість.

- Стрімко зростуть ціни на комунальні послуги і пальне, бо Україні буде заборонено експортувати газ і електроенергію за цінами вище внутрішніх.

- Протягом 4-5 років Україна повинна також запровадити весь корпус європейських стандартів в якості національних. Це понад 20 тис. нормативів по розташуванню лампочок, розеток, зовнішніх дорожніх знаків і «зебр» на переходах, різьблення нових гайок і болтів. Це означає, що жодне українське підприємство не зможе поставляти продукцію в країни СНД.

- «Директива з розвитку залізниць» передбачає ліквідацію державного статусу «Укрзалізниці» і, таким чином, різке підвищення тарифів з причини припинення дотацій з держбюджету.

- Ілюзією є і безвізовий режим з ЄС (бо мова йде лише про лібералізацію) та надія українців знайти роботу за кордоном, бо там вже є своїх 25 мільйонів безробітних. Як визнав спікер Європарламенту Мартін Шульц, колись процвітаючий Євросоюз вже рік як є банкрутом.

- Україна повинна гарантувати, що призведе все законодавство у відповідність з юридичними актами ЄС, отож буде зобов'язана запровадити європейське гомо-законодавство (легалізація одностатевих «шлюбів», обов'язкові «гей-паради», усиновлення дітей гомосексуалістами, евтаназія), а це призведе до демографічної кризи.

І основне – до Ради Асоціації увійдуть 28 представників Євросоюзу та 1 (!) представник України, отож голос української сторони ніяк не впливатиме на прийняті рішення. Причому оскаржити висновки «європейських братів» Україна не має права, бо, відповідно до статті 475, «рішення, прийняте відповідним встановленим органом ... не повинно оскаржуватися». Отож «Асоціація з ЄС» – це добровільна ліквідація суверенітету України. Документ, в якому одна сторона наділяється виключно правами, а інша тільки зобов'язаннями, і під страхом покарання зобов'язується жити за чужими правилами, не може називатися угодою про співпрацю. Це «Акт про капітуляцію і визнання Україною колоніальної залежності від Євросоюзу».

Джерело: http://nopasaran.ws/ua/2013/08/1.html
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.