Позитивна подія - в польських кінотеатрах запроваджені україномовні сеанси

13 августа 2019, 11:17
0
2
Позитивна подія - в польських кінотеатрах  запроваджені україномовні сеанси

Польська сфера послуг усе частіше орієнтується на українського споживача

Українців на теренах Триміста, як і цілої Польщі, стає дедалі більше і їх все частіше можна зустріти на вулицях, у транспорті, магазинах, тобто усюди. Тож не дивно, що й польська сфера послуг усе частіше орієнтується на українського споживача. Українською мовою уже давно перекладені не тільки оголошення про вакансії, а й пропозиції фінансових установ, мобільних операторів, меню в ресторанах і от тепер фільми в кінотеатрах. Як розповів головний менеджер мережі кінотеатрів Helios у північному регіоні Міхал Святловські, ідея дублювати фільми українською зародилася в центральному офісі, а перший показ з українським дубляжем відбувся 18 листопада минулого року в усіх кінотеатрах мережі. Результати відвідування були позитивними, тож вирішено продовжити роботу в цьому напрямку. Починання підхопили й інші мережі. Так уже у двох варшавських кінотеатрах іншої мережі Multikinо відбулася прем’єра тих самих “Фантастичних звірів” з українським дубляжем. І знову ж таки відвідування задовольнило менеджмент мережі, й Multikinо зважилося на чергові кіносеанси українською цього разу в Гданську.

Тож в гданському Multikinо можна буде побачити “Фантастичних звірів” в українському дубляжі. Ну і в залежності від напливу глядачів, менеджмент вирішуватиме чи будуть й надалі демонструватися фільми з українським дубляжем. Тим часом у мережі кінотеатрів Helios уже вирішили не обмежуватися одним фільмом в українському перекладі. Підготовлено кілька свіжих “порцій” доброго кіно в українському супроводі, зокрема Богемська Рапсодія, Народження зірки, Був собі Deadpool, Лускунчик і чотири королівства та Aquaman.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
ТЕГИ: Польща,Українська культура,Україна
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.