Мiхо бендер нашoго часу шукає 300 спартанців

12 января 2018, 18:22
0
53
Мiхо бендер нашoго часу шукає 300 спартанців

Михайло Саакашвілі, починає поїздки Україною з метою знайти майбутніх представників влади.

Саакашвілі бачить себе уже не просто політиком, не головою ОДА, не президентом країни, а замахнувся на титул ЦАРЯ.

Як заявив сам Михайло Ніколозович: «Я починаю їздити по країні, починаємо набір людей для нової влади. Я збираюся знайти цих "300 спартанців". Я вважаю, що ми маємо знайти нових людей, які будуть керувати країною іншими методами, які не будуть красти наші гроші, не будуть нищити Україну, а будуть будувати її.»

Я так розумію, що на чолі знайдених 300 спартанців (в якості царя Леоніда) Саакашвілі бачить виключно себе. Сам знайшов — сам очолив, чим вам не товариш Бендер нашого часу.

А як же бути решті населення України (це майже 43 000 000)? А якщо вони не погоджуються з царем-клоуном? І хто будуть ці триста спартанців? За якими критеріями їх будуть шукати? Запитань дуже багато. І на даний час сам товариш Міхо бендер відповіді не знає — це просто чергова комбінація з цілью привернути до себе увагу в інформаційному просторі.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
ТЕГИ: Украина,царь,Остап Бендер,населення,Михаил Саакашвили
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.