Монумент Слави як камінь розбрату

30 августа 2017, 23:10
0
25
Монумент Слави як камінь розбрату

Монумент як композиція складається не тільки з елементів, що славлять переможців над фашизмом, але й з елементів, що славлять осіб, які принесли багато лиха українцям.

У м. Львові знову набирає гостроти дискусія навколо демонтажу Монументу Слави по вул. Стрийській. Одні кажуть що він звеличує комуністичну епоху, інші – що це пам’ятник переможцям над фашизмом. Враховуючи те, що Росія всіляко намагається ідеалізувати комуністичну епоху, прагнення  мешканців Львова зберегти Монумент наштовхується на супротив патріотів, для яких Росія – агресор.  Перемогти фашизм було необхідно, інакше українці стали б рабами ще жорстокішої  імперії. Однак, Монумент як композиція складається не тільки з елементів, що славлять переможців над фашизмом, але й з елементів, що славлять осіб, які принесли багато лиха українцям.

Перший – «Народження Червоної Армії». Вказана армія  вбила багато синів і дочок України у 1917-1922  роках. Загибла українська молодь «Героїв Крут», яка захищала Київ  - це тільки найперше, що приходить на пам'ять. Почитайте історію щоб знати всі злодіяння в Україні «Народженої Червоної Армії».

Другий – «Громадянська війна».  Жорстокий червоний терор стосовно ідеологічних опонентів навіть не потрібно описувати.

Третій – «Визволення Західної України». У 30-ті роки ХХ століття в Галичині була «пацифікація». Коли в 1939 році прийшла комуністична ідеологія, от тоді  почався справжній  терор українців.

Четвертий, п’ятий та шостий – «Рік 1941», «Велика Вітчизняна Війна» та «Перемога». Те, що через помилки вищого керівництва  СРСР загинули або попали в полон мільйони українців всім відомо. Як Сталін або Жуков не жалів солдат, бо потрібно було до Дня Жовтневої революції звільнити якесь місто, теж відомо. А ті, хто через відступ військ СРСР залишився на окупованих територіях, стали ворогам народу, їх вислали в Сибір.  Як на Вашу думку, чи може сучасний патріот України підтримувати ідею, що цей Монумент має там стояти? Виявляється, що у Львові є люди, які хочуть, щоб цей пам’ятник знищення українців далі там стояв. Це - колишні регіонали на чолі із Інною Іваночко, яка очолює місцеву організацію «Український вибір» кума Путіна - Медведчука. «Український вибір» виступає за федералізацію країни, надання громадам більших повноважень. Ось громада Львова в особі депутатів хоче демонтувати пам’ятник, це  вияв волі народу. Але це не входить у плани Путіна-Медвечука. Як наслідок -  Інна Іваночко подає до суду.  Це свідчить,  що Іваночко вважає, що особи, які знищували українців та яким встановлено цей момент, діяли правильно? Загартування, яке вона отримала у Партії регіонів, ще дуже міцна. Людина не хоче бачити скільки загинуло і скалічено українців у війні з військами Путіна.  Вона робить усе, щоб Україна не змогла вирватись із радянського минулого, хоче «русский мир» у Львові, який принесе нашій державі нове горе.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
ТЕГИ: Медведчук,монумент,украинский выбор
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.