Всеукраїнський тур “Одна любов” Михайла Грицкана та гурту “Гранд”

28 апреля 2017, 18:52
0
152
Всеукраїнський тур “Одна любов” Михайла Грицкана та гурту “Гранд”

12 травня у Freedom Event Hall, відбудеться концерт всеукраїнського туру “Одна любов”, який проводить зірка української естради, видатний співак Буковини -

12 травня у Freedom Event Hall, відбудеться концерт всеукраїнського туру “Одна любов”, який проводить зірка української естради, видатний співак Буковини - Махайло Грицкан. Концерт проходитиме у супроводі музичного гурту “Гранд”, з котрим співак співпрацює з 2006 року. 
За словами співака, підготовка до концерту йде повним ходом. Назва туру дуже символічна: у 2016 році вийшла пісня “Мне с ней, как ни с кем”, яка одразу ж сподобалася мільйонам слухачів та посіла перші позиції в українських хіт-парадах.. 

«Я дуже вдячний своїм хлопцям… Хоча, які там хлопці? Це вже дорослі дядьки, які закінчили консерваторії, та працюють викладачами музичних шкіл - справжні музиканти. На нашому концерті задіяна грандіозна барабанна установка, декілька гітар, клавіші, бек-вокал, саксофон та підтанцьовка. 
Цей гурт я створював сам. Та з самого початку це був не гурт - це були музиканти, котрим було цікаво грати в одному колективі. Звичайно ж, за ці роки хтось поїхав на роботу за кордон, хтось повернувся... 
Вважаю, кожен має займатись улюбленою справою. Музикант має грати те, що йому подобається. А якщо ж певний музичний напрям йому не підходить чи не подобається, - то навіщо мучити себе та інших?» - розповідає Михайло. 
12 травня на концерті у Freedom Event Hall звучатимуть пісні про кохання, жінок та друзів. Це рішення було прийняте після багаторазових звернень друзів до Михайла: “Завжди все про кохання, давай щось про нас”. Тепер репертуар виконавця поповнився піснями “для справжніх пацанів”. 
«Якщо у пісні є цікавий сюжет - вона відразу стає популярною. Зрозуміло, що її має доповнювати красива мелодія та хороший текст. Якщо ж на основі сюжету пісні хочеться зняти фільм - її чекає неймовірний успіх» - ділиться думками виконавець. 
Музична творчість Михайла Грицкана тісно пов’язана з акторською. Наприклад, в цьому році виходять два повнометражні фільми за його участі: “Окупація”, що вийде у вересні, а також “Легенда Карпат”. 
«З чотирьох років я мріяв співати та виступати на великій сцені. До речі, в першому класі я вже грав на гармошці. Потім я закінчив музичну школу по класу акордеона, в школі грав на гітарі, сам навчився виконувати складні композиції відомих пісень. Вечорами на вулиці збирались хлопці та дівчата і я грав їм на акордеоні. Це були тогочасні “квартирники”, але відбувались вони на вулиці. Я займався музикою у вокально-інструментальному ансамблі в Кам’янець-Подільському інституті. Згодом, коли я пішов до армії, ми з хлопцями створили вокально-інструментальний ансамбль «Шторм» - ділиться фактами зі своєї біографії співак. 
Михайло розповідає, що вважає Володимира Висоцького своїм заочним вчителем. Йому пощастило побувати на концерті маестро, відчути все та побачити на власні очі. 
«В нас є багато музикантів, виконавців, поетів. Є багато “народних” і “заслужених”, а є - велике: творчість Висоцького та Івасюка. Я вважаю, що ці люди - посланці Бога на землі. Вперше, я познайомився з Висоцьким коли був ще дитиною. Мені було заледве виповнилося 7 років. Не знаю, що я міг тоді зрозуміти в його творчості, але на підсвідомому рівні він мене підкорив. 
Дуже приємно, коли діти, які народились після смерті Володимира Висоцького, цікавляться його постаттю, слухають його пісні та читають вірші» - розповідає музикант. 
«Я жадаю всіма силами донести своїми піснями, що всі ми одного роду. Ми повинні любити себе і одне одного, поважати та шануватись, адже ми живемо у видатній країні. Починайте все з власного порогу, творіть добро і любіть те, що ви робите».
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
ТЕГИ: концерт,рок,шансон,песня,украинские песни,концерты,концертный тур
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.