Деякі думки про наш менталітет

3 февраля 2016, 11:03
Державне управління
0
157
Деякі думки про наш менталітет
http://veselahata.com/category/schuri-ukrainci/page/22/

Ми українці в загальному народ хороший –

працьовитий, розумний, відповідальний, хоробрий, відважний, дружній і т.д. (не вистачить слів описати які ми класні).

Скільки різних видатних українців ми тільки знаємо. В кожній сфері є представник нашої  нації який досяг у своїй галузі неймовірних успіхів у світових масштабах. Це і Тарас Шевченко і Григорій Сковорода, Микола Лисенко, Петро Чайковський, Михайло Грушевський, Євген Патон, Микола  Амосов, брати Клички, Сергій Бубка,  Ольга Куриленко, Микола Гоголь, Олександр Довженко, Ліна Костенко,і мені здається що цей список не є вичерпним. Адже  з часів Київської Русі, князів, козаків, та закінчуючи сьогоденням – Стів Возняк(один із засновників корпорації (Apple), українці були одним з елементів локомотива суспільного світового прогресу.

І все б напевно було гуд, якби не наша українська велика зелена жаба! Саме вона не дає одному сусіду порадіти за урожай на городі іншого сусіда, одній жінці за гарні великі груди її подруги, хлопцю за великий біцепс чи гострий розум його товариша. Ця жаба також з’їдає з середини бабусю, яка на лавці знає точно що треба робити політикам та державним службовця, алкоголіка, що винить державу в тому що дорогий алкоголь, замість того щоб іти і працювати і т.д.

В основному спілкуючись з пересічними людьми, я помітив тенденцію, що всі хто їздить на хорошому автомобілі, живуть у хорошому житлі, відпочивають за кордоном, відвідують дорогі заклади, всі корупціонери, бандити, злодії та виродки! Тим не менше самі ж ці експерти намагаються проїхати в тролейбусі без квитка, щиро радіють коли в магазині продавець обраховується на їхню користь, роблячи свою повсякденну роботу стараються максимально схалявити.

Можливо цей час який люди витрачають на обговорення чужих статків та ці негативні емоції у бік людей що досягли трішки більшого, потрібно скерувати у правильне русло і зайняти ділом, ділом яке і цим псевдо експертам принесе і статки, і статус, і дорогі автомобілі, і величезні маєтки. Адже успіх полягає не в критиці іншого а в роботі самому та над собою!

Тому перш ніж облити брудом свого земляка, що досяг більшого, потрібно подумати чи зробив ти достатньо щоб чогось досягти!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
ТЕГИ: культура,Наша Україна,Україна,Історія України,українці
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.