Час покінчити з безглуздим відпочинком

6 июня 2014, 14:18
0
11

День суботній видався, як і обіцяли прогнози, дощовим, а місцями надзвичайно дощовим. Звісно, це сильно порушило плани проведення заходів до святкування Дня Києва. І цьогоріч це дуже радувало. Приро

А сам дощ – життєдайна вода, яка очищує та змиває бруд (тож недарма так рясно дощить небо над Києвом та всією Україною).

Погода і природа протестували, ті, хто встигли отаборитись на Майдані та Хрещатику також. Цілий день точилась бурхлива полеміка в середині і ззовні наметового містечка.

Різні сили і «не сили» сипали різноманітними заявами.

Комунальники то приїжджали і працювали над очищенням столиці від барикад, то їхали геть.

Аж на наступний день постановили лишати намети, бо бачте «не все так, як слід».

А з чого ж бути «так, як слід»?

Відбулась «рокіровка». До влади прийшли ті, що вже не один рік при ній були!

Невже ще хтось наївно думає, що знаходження наметів (а деякі з їх мешканців мають досить сумнівні мотиви перебування в центрі міста та дискредитуючу інших поведінку), городів, утримання в своїх руках захоплених раніше будівель Києва позитивно вплине на ситуацію?

І чомусь мешканці «Євромайдану» не поспішають їхати воювати в райони Південного Сходу та Сходу України.

Дивний, вибірковий, специфічний патріотизм. Самі себе призначили на проживання в серці столиці – з городянами не рахуються, ще й намагаються щось контролювати (тішать себе такими ілюзіями). Хіба можна скерувати та проконтролювати те, що вже давно не піддається контролю. Складається тупикова ситуація, але декому вперто не хочеться роз`їжджатися по домівках та завершувати «майданування».

А стосовно свят, то врешті-решт, чи не пора скасувати такі численні свята та вихідні (особливо ті, що нараховуються у випадку, коли релігійне свято припадає на суботу-неділю).

Невже ще не навідпочивалася вся Україна?

Поки одні регулярно гуляли та стабільно спивались, інші – активно крали та майже все розкрали.

Невже комусь (звичайно, з людей усвідомлених) ще кортить відпочивати, коли навколо стільки роботи, а крім того в державі відбувається громадянська війна, в якій щодня гинуть люди?! Чи ми такі багаті, що можемо собі дозволити марнувати сили, гроші та дорогоцінний час життя?


Джерело статті

Підписатисьна отримання статей на електрону пошту 

Підписатись на лєнту (RSS)

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
ТЕГИ: фестиваль,ситуация в Украине,свято,захід,святкування,Трійця,аналіз
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.