E-mail подписка   Мобильные приложения   Язык:  рус 
 
 
 
 

Все тільки починається

  2 сентября 2010, 17:10
Політика
Дмитро Швачка ,
Студент
Просмотров: 211  Комментариев: 0
Без провокацій революцію тяжко зробити.Адже навряд чи мирний мітинг почне бити міліціонерів і штурмувати якусь установу,просто так,для цього і потрібна провокація,щоб у людей явилося почуття помсти.Десь я читав що спецслужби найбільше бояться спонтанних вибухів протесту а також месників одинаків які нікому не повідомляють про свої наміри.Саме так нам і потрібно діяти.Недавно бачив інтерв'ю політолога Олега Покальчука і він сказав що не варто мітингувати під Верховною Радою а краще поїхати за Київ і попалити маєтки вельмож.Мені також здається що це легше як штурмувати Верховну Раду.Адже маєтки розташовані в лісових зонах і якщо би пробити десь на військовій базі гранатомет то акція може завершитися цілком успішно.
Ше мені здається що сучасні українські організації роблять помилки що діють легально, ведуть боротьбу відкриту.Однак ОУН у 30-х роках це була глибоко підпільна організація і в цьому була її сила.Так само зараз потрібно щось подібне створити адже я не думаю що наші спецслужби мають аж так сильно розгалужену мережу щоб усіх виявити.В Запоріжжі поставили пам'ятник Сталіну.Наглість переходить будь-які межі.Тут треба перестати закидати їх фарбою а застосовувати вибухівку.Вороги України вбивають українців як це зробили з Максимом Чайкою а ми спромоглися тільки на мітинг.Колись в рідному селі Бандери два рази підірвали його пам'ятник.Так само треба вчинити з пам'ятником Сталіну і подібним.Треба згадати славної пам'яті Миколу Міхновського і його партію,яка здійснила у Харкові до революції підриви пам'ятників російським царям.


      Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь
      Ознакомьтесь с правилами комментирования

      Комментариев

       (0)
      Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.
      Осталось 10000 символов
      Комментарий:
       
       

      Подпишитесь на Блоги

      Обзор сети