ПОСЛЕДНИЕ МАТЕРИАЛЫ
Осторожно, работают депутаты!
Депутат Київоблради Олег Кищук відзначив переможців міжнародного турніру з боксу
Учора, 22 вересня, депутат Київської обласної ради Олег Кищук відзначив грошовими призами двох юних боксерів з Броварів, які посіли 2 і 3 місця на Міжнародному турнірі з боксу.
Желаете улучшить свой внешний вид?
Привести кожу в порядок и вновь приобрести молодость?
Броварський район Київської області відзначив своє 94-річчя
Броварський район Київської області відзначив своє 94-річчя під гаслом: «З любов’ю до рідного краю, до рідної Броварщини, з любов’ю до людей». У святкових заходах, які відбулися 22 вересня 2017 року в селі Калинівка, взяв участь депутат Київської обласної ради від ВО «Батьківщина» Олег Кищук. Вітаючи шановне зібрання, він подарував 5 тисяч гривень баскетбольній команді селища Калита.
Эксперт по международным и правовым вопросам
Отношения между США и Северной Кореей зашли в тупик
Несмотря на довольно жесткие заявления, стоит отметить, что Северная Корея никогда не пойдет на начало военных действий, поскольку это будет означать самоубийство политической системы режима
Стоп Бочкала. Стоп Хмельницький. Стоп здирництво (ВІДЕО)
Кризові явища в економіці торкнулись і ринку видобування піску. Великі підприємства почали нести збитки через нелегальних старателів. Природно, що у Києві та Київській області бізнесмени вирішили прибрати з ринку тих, хто працював незаконно. Підприємцям допомагали члени ГО “Стоп корупції”, які згодом почали вимагати гроші з легальних видобувачів піску за невтручання у підприємницьку діяльність.